Przez Zieliński Jerzy

Reseller Shoper – dlaczego warto?

To jedna z niewielu propozycji na rynku, gdzie zakupy za pomocą pośrednika naprawdę mają sens. Już pisałem o tym, dlaczego warto wybrać sklep na Shoperze i ile on kosztuje. Tym razem pokażę Tobie, co zyskasz wybierając zakup licencji Shoper za moim pośrednictwem. Jako autoryzowany reseller Shoper, zapraszam do skorzystania z moich usług.

Shoper reseller – kto to i czym się zajmuje?

To uczestnik programu partnerskiego Shopera. Program Resellerski Shopera powstał dla firm – agencji interaktywnych, projektantów stron internetowych czy twórców oprogramowania do zarządzania biznesem. Dzięki przynależności do programu mogę oferować swoim klientom sprawdzone i bezpieczne rozwiązania oparte na narzędziach Shopera. Shoper to mocna marka w branży e-commerce. Już teraz korzystają z niego dziesiątki tysięcy przedsiębiorców. Dlatego wybierając dla swojego sklepu platformę Shoper, decydujesz się na to, co już sprawdziło się w innych firmach. Natomiast wybierając mnie jako pośrednika do zakupu licencji zyskujesz jeszcze więcej. Na początek chcę rozwiać jedną wątpliwość.

Na czym zarabia reseller Shopera?

Zapewne już wiesz, że licencję na oprogramowanie sklepu internetowego Shoper można nabyć bezpośrednio na stronie internetowej Shopera. Jednak wybierając zakup tej samej licencji, tyle, że za pośrednictwem resellera Shopera zyskasz więcej – finansowo i nie tylko. Pewnie zastanawiasz się na czym zarabia taki reseller Shoper? I jak to możliwe, że reseller Shopera to pośrednik, który wcale nie podnosi Twoich kosztów? Dzięki byciu resellerem Shopera mam dostęp do zniżek na zakup oprogramowania oraz otrzymuję prowizje od faktur opłaconych przez klientów. 

Oprócz tego, dzięki doświadczeniu w e-commerce, zarabiam, bo klienci ze sklepami na Shoperze korzystają z moich usług z zakresu pozycjonowania i Ads. Proponując kompleksową obsługę – od pośrednictwa w zakupie licencji, przez pomoc w założeniu sklepu, po jego skuteczną promocję – daję klientom to, co najbardziej potrzebują. Ty również możesz zyskać bezpieczeństwo i pewność, że Twój sklep internetowy będzie dobrze zrobiony, a do tego skutecznie zaistnieje w sieci i szybko zacznie sprzedawać. Tak naprawdę w programie partnerskim zarabiam wtedy, gdy moi klienci regularnie przedłużają licencję u Shopera. Mam nadzieję, że rozumiesz dlaczego tak istotne jest kompleksowe działanie i moja skuteczność, którą Tobie oferuję.

Co zyskasz kupując licencję Shopera od resellera?

  • Pewność, że nie jesteś jednym z dziesiątek tysięcy anonimowych klientów. Jako reseller Shoper i właściciel własnej agencji, tylko pilnując interesu moich klientów mogę liczyć na owocną współpracę i możliwość zarabiania.
  • Kompleksowe wsparcie przy tworzeniu, uruchamianiu i promocji sklepu. Zyskasz zaplecze, które bezproblemowo przeprowadzi Cię przez pułapki związane z uruchomieniem sprzedaży. To gwarancja spokoju i dobrego startu w e-commerce.
  • Korzyści finansowe – wykupijąc licencje za moim pośrednictwem zyskujesz dostęp do lepszych cen na moje usługi. Co więcej – posiadam indywidualne zniżki dla partnerów, i zdecydowanie jestem bardziej skłonny do negocjacji niż Shoper.
  • Naprawdę indywidualną opiekę. Z jednej strony cały czas będziesz mieć dostęp do wsparcia dla klientów Shoper. Z drugiej natomiast to ja będę Twoim prawdziwym supportem, z bezpośrednim kontaktem i realną znajomością potrzeb i ewentualnych problemów. 

Jestem resellerem Shopera – skorzystaj z mojego wsparcia

Jako doświadczony reseller Shoper od lat wdrażam indywidualne szablony. Ponad to skutecznie je pozycjonuję, bo specjalizuję się w promocji sklepów ma Shoperze. Jeżeli liczysz na sprawne założenie sklepu internetowego, który zacznie szybko sprzedawać – skontaktuj się ze mną.  

Dodaj komentarz.

Cześć!
(włącz dźwięk)