Pozycjonowanie

, które podniesie Twoje zyski

Pozycjonowanie realizowane dla naszych klientów ma cele pośrednie i bezpośrednie. Ma generować ruch, który konwertuje. Zbyt często wysokie pozycje nie przekładają się na wartościowe odwiedziny na stronie.

Pewnie byłeś lub jesteś w momencie, w którym pozycje są w porządku, ale zapytań jest nadal mało. To wtedy często słyszę, że pozycjonowanie nie działa. Pozycjonowanie działa, tylko na zbyt małą skalę lub potencjał fraz jest błędnie zweryfikowany.

Tym się zajmuję –  identyfikuję problem, który blokuje wzrost liczby zapytań czy sprzedaży w sklepach internetowych, a następnie rekomenduję rozwiązania nastawione na realizację celu.

kampanie Google Ads
IMG_3056

Chcesz zarabiać więcej dzięki SEO? 

Umów się na konsultacje! Zostaw swoje dane – odezwę się jak najszybciej.

Pozycjonowanie

na miarę Twoich celów

Analiza widoczności

Aktualna widoczność Twojej strony w wynikach Google oraz jej przełożenie na ruch na stronie i konwersje bardzo dużo mi powie! Szczególnie o tym, jak poprawić wyniki, jakie działania wdrożyć, aby osiągnąć więcej – nie tylko wyższe pozycje, ale też większą sprzedaż i świadomość marki.

Analiza strony www

Strona internetowa Twojej firmy może i powinna dla Ciebie zarabiać. Właśnie dlatego, sprawdzenie budowy strony i jej użyteczności dla klientów to podstawa. Po analizie strony dowiem się, co warto zrobić dalej, żeby podkręcić efekty.

Analiza konkurencji

Część konkurencji pewnie już jest tam, gdzie Ty chcesz dotrzeć. Sprawdzę, jakie działania i z jakim skutkiem podejmują firmy z Twojej branży. Dowiemy się, co się opłaca i w co warto inwestować.

Analiza potencjału
słów kluczowych

Analiza potencjału słów kluczowych

Niektóre frazy są sprzedażowe, a inne bardziej ogólne czy informacyjne. Pomogę Ci dobrać najbardziej trafne słowa kluczowe, które sprowadzą na stronę użytkowników realnie zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

Konsulting

SEO to tylko część marketingu – ja podejdę do Twojej firmy kompleksowo. Prowadzę konsultacje, podczas których przyjrzę się Twojemu biznesowi i doradzę, w co warto inwestować, a w co – niekoniecznie. Razem wyciśniemy maksimum z potencjału firmy.

Rekomendacje zmian

Wiem, jak wygląda strona, która sprzedaje i co robić, żeby klienci mogli łatwo odnaleźć Cię w sieci. Dostaniesz ode mnie konkretne rekomendacje, co opłaca się zmienić. Optymalizacja on-site to podstawa, jeśli chcesz sprowadzić większy ruch na stronę.
optymalizacja marketingu
Maksymalizuj zyski

Rentowność pozycjonowania i przełożenie jego efektów na realne zyski  klientów – to dwa najważniejsze aspekty mojej strategii SEO. Nie osiągam pozycji dla pozycji. Wdrażam rozwiązania, zwiększające sprzedaż czy liczbę świadczonych usług. To się sprawdza w branżach, dla których już teraz pracuję. To m.in.: 

Co otrzymujesz w ramach

pozycjonowania

?
I. Strategia

Zakres

Podstawą do podjęcia skutecznych działań jest poznanie Twojej firmy i jej otoczenia biznesowego. 

 • Analiza  branży
 • Analiza potrzeb i celów firmy
 • Analiza potencjału słów kluczowych
 • Analiza konkurencji pod względem słów kluczowych
 • Audyt strony www pod kątem wybranych słów kluczowych
 • Przygotowanie strategii działania
II. Realizacja kampanii

Przebieg

Po przygotowaniu strategii przystępujemy do jej wdrożenia.

 • Optymalizacja on-site
 • Rozbudowa contentu na stronie według przyjętych założeń
 • Link building
 • Bieżąca analiza zmian widoczności 
 • Poszukiwanie nowego potencjału fraz wynikającego z wprowadzanych zmian
 • Bieżąca analiza konkurencji
III. Testy i optymalizacja

Działania

Regularna analiza i bieżąca optymalizacja działań w trakcie pozycjonowania jest niezbędna dla osiągnięcia pełnego, również sprzedażowego sukcesu.

 • Weryfikacja przełożenia zmian na wzrost ruchu na stronie
 • Praca nad zwiększaniem współczynnika CTR (osiągamy z SERPów jeszcze więcej mimo wysokich pozycji)
 • Analiza konwersji i zysków z wejść organicznych
 • Regularne raportowanie działań
 • Cykliczne spotkania mające na celu dalszy rozwój ruchu z działań organicznych 
Orientacja na Twój biznes

Stawiam na kompleksowe podejście do digital marketingu. Zajmuję się pozycjonowaniem i mam status Partnera Google. 

Na naszej współpracy zyskasz przede wszystkim:

 • dostęp do aktualnej wiedzy sprawdzonej w praktyce
 • SEO zaplanowane i wdrożone zgodnie z najlepszymi praktykami
 • współpracę ze specjalistami z doświadczeniem
 • wsparcie resellera Shoper, specjalistów SEO, web developerów i copywriterów.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

: WooCommerce, Shoper, PrestaShop

Szukasz swojego miejsca w e-commerce? Twój sklep internetowy nie sprzedaje tak dobrze, jak kiedyś? Warto zadbać o przemyślane pozycjonowanie sklepu internetowego! Nie skupiam się na nabijaniu wysokich pozycji dla samego faktu bycia w TOP10. Opracowuję strategię, dzięki której wzrosty przyniosą Ci realny wzrost ruchu na stronie.

Jeśli chcesz zaistnieć na rynku e-commerce, musisz zmierzyć się ze znanymi sklepami internetowymi, które stać na reklamy telewizyjne, atrakcyjne promocje oraz stałą dostępność tysięcy produktów. Wysokiej jakości produkty nie wystarczą, bo nikt ich nie kupi, jeśli nie dowie się o istnieniu Twojego sklepu. Rozwiązaniem jest pozycjonowanie stron: zajmuję się głównie takimi platformami sklepowymi, jak Shoper, WordPress (WooCommerce) i PrestaShop. Nie masz jeszcze sklepu internetowego? Współpracuję z web developerami, dlatego możemy postawić sklep i rozkręcić Twój e-commerce od 0.

WooCommerce jest wtyczką do WordPressa, najpopularniejszego CMS-a na świecie. Chociaż WordPress początkowo był platformą blogową, dzięki wtyczce można zmienić go w sprawnie działający sklep internetowy. Prowadząc pozycjonowanie sklepów internetowych na WooCommerce, wykorzystuję takie wtyczki, jak RankMath czy YoastSEO. Zajmuję się optymalizacją meta title, przekierowaniami, rozbudową contentu, link buildingiem i innymi działaniami, które pozwalają stopniowo budować widoczność strony.

Shoper, popularna polska platforma e-commerce, również pozwala na optymalizację pod SEO. Doskonale znam jej możliwości, ponieważ należę do oficjalnych resellerów Shopera. Dzięki temu, mogę zaproponować moim klientom atrakcyjne zniżki oraz bogate doświadczenie w pozycjonowaniu na Shoperze.

PrestaShop to kolejna platforma e-commerce, która stawia duży nacisk na optymalizację SEO. Zawiera wiele funkcji służących poprawie widoczności sklepu w wynikach wyszukiwania, takich jak możliwość personalizacji URL, tytułów strony, opisów meta, oraz korzystanie z plików robots.txt i sitemap.xml. PrestaShop wspiera także mikrodane schema.org, które pomagają wyszukiwarkom lepiej zrozumieć zawartość strony.

Pozycjonowanie lokalne

– sprzedawaj więcej w swojej okolicy

Współpracuję nie tylko z przedsiębiorcami działającymi 100% online, ale też lokalnymi, stacjonarnymi biznesami. Pozycjonowanie stron internetowych pozwala zwiększyć świadomość marki, a co za tym idzie – sprowadzić do Twojej firmy nowych klientów i przypomnieć się tym, którzy przestali korzystać z Twoich usług.

Nie przekonałem Cię? Poznaj 5 argumentów, że warto wybrać pozycjonowanie lokalne:

 • Większa widoczność wśród lokalnych użytkowników: im wyżej znajdujesz się na lokalne frazy, tym więcej użytkowników trafi właśnie do Twojej firmy.
 • Większy ruch na stronie i więcej odwiedzin w siedzibie firmy: lokalne pozycjonowanie strony internetowej nie tylko zwiększa ruch na Twojej stronie, ale też przekłada się na liczbę klientów. Kiedy Twoja firma pojawia się na liście wyników lokalnych, jest większa szansa, że klienci zdecydują się odwiedzić Twój biznes.
 • Budowanie zaufania i wiarygodności: firmy, które pojawiają się wyżej w wynikach wyszukiwania, są postrzegane jako bardziej wiarygodne. Zaufanie klientów jest nieocenione, a pozycjonowanie lokalne pomaga budować ten aspekt marki.
 • Koncentracja na klientach z okolicy: lokalne pozycjonowanie stron WWW pozwala dotrzeć do lokalnej społeczności, a to właśnie jej członkowie mogą zostać Twoimi stałymi klientami.
 • Konkurencyjna pozycja: znalezienie niszy, w której nie ma praktycznie żadnej konkurencji, a jednocześnie nie brakuje zainteresowanych klientów, jest praktycznie niemożliwe. Twoja konkurencja prawdopodobnie prowadzi pozycjonowanie, dlatego lepiej nie zostawać w tyle.
Najlepszy sklep to taki, który jest widoczny dla swoich klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej o skutecznych strategiach SEO? Skontaktuj się ze mną!
Jak wygląda

pozycjonowanie

?

Content jest podstawą do osiągnięcia wysokich pozycji i przekonania użytkowników, że warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twoje produkty. Dlatego w szeregach mojej firmy znaleźli się również doświadczeni copywriterzy, którzy piszą sprzedażowe teksty, wartościowe dla klientów i robotów wyszukiwarki. Pomożemy Ci wykorzystać potencjał content marketingu!

Dysponuję prywatnymi zapleczami oraz korzystam z systemów Linkhouse i WhitePress. Analizuję i dobieram linki tak, aby były możliwie najbardziej skuteczne dla Twojej branży. Mam w tym doświadczenie, dlatego działam bezpiecznie i skutecznie.

Przy pomocy narzędzi Senuto, SEMSTORM, Ahrefs i Google Search Console. Ze względu na różne wyniki, sprawdzamy widoczność w wielu miejscach i szukamy możliwie najdokładniejszych danych.

Oczywiście, pozycjonujemy, żeby realizować cele! To kierunek nadrzędny, który pozwala wypracować szybszy zwrot z inwestycji. Równolegle z działaniami zwiększającymi widoczność i ruch, staramy się go skutecznie konwertować.

Wszystko zależy od naszych indywidualnych ustaleń. Dysponuję zespołem specjalistów, którzy piszą teksty i wprowadzają zmiany na stronie - możesz skorzystać z tych zasobów. Część zmian zrobimy w cenie współpracy, część za dodatkową opłatą.

Zleć mi

audyt SEO

lub

pozycjonowanie

. Dlaczego? Bo warto!
Skorzystasz z 10 lat doświadczenia, które potrafię przełożyć na biznes, aby go zeskalować.

Uzyskasz realne finansowe efekty, a nie pozycje dla pozycji.

Otrzymasz moje zaangażowanie i prawdziwą identyfikację z Twoim biznesem. 

Będziesz w dobrym towarzystwie

Zainteresowany pozycjonowaniem?

Zostaw swoje dane – skontaktuję się z Tobą.

Od prawie 10 lat działam w Google Ads, SEO i e-commerce. Teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem na blogu, w social mediach oraz podczas kursów, audytów i szkoleń.

KONTAKT

Fundacja Cyfrowa Rewolucja
KRS 0001016830
NIP 9532794442
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
Green Stone Group
ul. Zielna 16
78-600 Wałcz
NIP: 765 167 92 32
Fundacja Cyfrowa Rewolucja
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
KRS: 0001016830
NIP: 9532794442

SPOTKANIA

po wcześniejszym umówieniu

Oddział Bydgoszcz

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz

Oddział Warszawa

ul. Cybernetyki 19B, 113,
02-677 Warszawa

@ Copyright 2022

kampanie Google Ads

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Reklamy się nie klikają? Przepalasz budżet? Pokażę Ci, jak optymalizować kampanie Google Ads. Zostaw swoje dane poniżej, aby dowiedzieć się, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce. 

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.