Przez Zieliński Jerzy

Cennik platformy Shoper

Przed podjęciem decyzji o wejściu w handel online każdy przedsiębiorca zastanawia się: ile kosztuje sklep internetowy? Pewnie oczekujesz czegoś innego, jednak ze względu na złożoność zagadnień związanych z e-commerce, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Cena sklepu internetowego zależy od wielu czynników, dlatego warto głębiej pochylić się nad swoimi oczekiwaniami wobec systemu sklepu, na którym chcesz pracować i zarabiać. Na szczęście, rozwiązań jest kilka i jesteś w bardzo dobrym miejscu, by je poznać. 

W tym artykule:

  • podpowiadam jaki sklep internetowy wybrać – abonamentowy czy indywidualnie przygotowane rozwiązanie,
  • dowiesz się dlaczego warto wybrać sklep Shoper,
  • znajdziesz cennik platformy Shoper,
  • wysondujesz czy, a jeśli tak to dlaczego, warto kupić licencję na sklep Shoper u resellera. 

Co lepsze – gotowa platforma sprzedażowa czy sklep od podstaw?

Dobrze mieć wybór, a jeszcze lepiej wiedzieć, czym różnią się dostępne opcje. Poziom rozwoju branży e-commerce pozwala wybierać rozwiązania, które będą adekwatne dla każdego etapu i specyfiki działalności. Twój wybór – mądry wybór odnośnie sklepu, powinien uwzględniać charakterystykę branży, jej konkurencyjność, no i oczywiście preferencje klientów. Druga grupa czynników, to te  bezpośrednio związane z Twoim biznesem, czyli szerokość asortymentu, plany związane z rozwojem, a wreszcie również możliwości czasowe i finansowe. Łącząc to wszystko na pewno wybierzesz sklep internetowy odpowiedni dla swojej działalności. Jakie masz możliwości? 

Bardzo kusząca opcja to sklep zbudowany od podstaw, będący dedykowanym rozwiązaniem, szytym na miarę Twoich oczekiwań i potrzeb. Brzmi rewelacyjnie, prawda? Diabeł tkwi jednak w szczegółach, a konkretniej w tysiącach szczegółów – drobnych kwestii, o które będziesz musiał zadbać, tworząc taki sklep od podstaw. W tej opcji dopilnować trzeba wszystkiego: od wyboru, przez proces tworzenia, po kontrolę wykonawcy sklepu, przez hosting, po bieżącą obsługę techniczną. Własny dedykowany sklep wymaga też znajomości wielu dziedzin i ciągłego doskonalenia w zakresie nowinek technologicznych, programowania, marketingu internetowego, prawa itp. Wreszcie sklep budowany od podstaw kosztuje zazwyczaj zdecydowanie więcej, niż opcja oparta na gotowych rozwiązaniach. Podsumowując – zyskujesz indywidualny, dopasowany do siebie sklep internetowy. Co więcej, znasz od podszewki, bo byłeś obecny na każdym etapie jego powstawania. Jednak musisz liczyć się ze sporymi kosztami, dużym nakładem czasu i ryzykiem, że mimo starań nie wszystko może działać, tak jak chciałeś.

Alternatywną możliwością jest gotowa platforma sprzedażowa. Na rynku jest ich całkiem spory wybór, dlatego znalezienie interesujących Cię funkcjonalności, i to w racjonalnym budżecie, nie sprawi żadnych trudności. Co więcej – gotowa platforma sklepowa, jeżeli wybierzesz taką wartościową, jest już przetestowana przez tysiące użytkowników. Zyskujesz możliwość szybkiego rozpoczęcia sprzedaży przez internet, ze wsparciem merytorycznym i technicznym, a często również możliwość przetestowania przyszłego sklepu w ramach darmowego okresu próbnego, a to bezcenne biznesowo doświadczenie. 

Nie ukrywam, że jestem gorącym zwolennikiem gotowych platform sprzedażowych. Szczególnie polecam takie, które znam od podszewki i widzę ich wartość dla biznesów moich klientów. 

Sklep Shoper – dlaczego warto go znać?

Shoper to platforma e-commerce stworzona w Polsce. Od prawie 20 lat firma z Krakowa dostarcza rozwiązania dla właścicieli sklepów internetowych. Lata doświadczenia i imponujący wzrost marki Shoper pokazują, że gotowe narzędzia, pozwalające szybko i w przystępnej cenie stworzyć sklep internetowy, są potrzebne i faktycznie mają sens. Sklep na platformie Shoper to opcja dla tych, którzy chcą szybko rozkręcić sprzedaż w internecie. Dzięki Shoperowi jest to możliwe w krótkim czasie, za rozsądne pieniądze, bez potrzeby zagłębiania się w programistyczne szczegóły. Bardzo dużo pracuję na Shoperze, dlatego zapewniam, że udostępnia on wszystko, czego potrzebujesz do dobrego startu, skutecznego rozwoju i sukcesu w e-commerce. 

Oczywiście Shoper nie jest jedyną dostępną na rynku platformą dla sklepów www. Dlatego zdecydowanie powinieneś poznać jego zalety, żeby przekonać się, że to w Shopera warto zainwestować. A warto, ponieważ:

  1. Ma wszystko czego potrzebujesz, by klienci pokochali Twój sklep internetowy i chcieli do niego regularnie wracać. Mam na myśli design, który zadowoli najbardziej wymagających. Poza zachęcającą grafiką, dostępną w bardzo szerokim wyborze, spodziewaj się również pełnej zgodności sklepu z bieżącymi wymaganiami technicznymi. Przykład – dzięki zastosowaniu technologii RWD sklep będzie jednakowo przystępny na komputerze, jak i na telefonie. 
  2. Możesz go przetestować za darmo, a to unikatowa możliwość sprawdzenia, że faktycznie sklep Shoper spełni wymagania, będzie przystępny w obsłudze i zadowoli oczekiwania estetyczne. Okres testowy na platformie Shoper wynosi aż 14 dni i zdecydowanie wystarcza, by przekonać się do słuszności inwestycji w ten właśnie sklep.
  3. Zyskasz wyspecjalizowane wsparcie techniczne, bo to również bezpłatna funkcja dostępna dla wszystkich klientów Shopera. Moim zdaniem niezbędna rzecz, by móc bezpiecznie prowadzić biznes internetowy. Z każdym problemem można zgłosić się mailowo lub telefonicznie, a dodatkowo dostępna jest również wyczerpująca wiele zagadnień baza wiedzy.    
  4. Wybierając sklep Shoper sprawy związane ze sprzedażą internetową załatwiasz w jednym miejscu. Wszystko dzięki integracji Shopera z płatnościami internetowymi (m.in. karty płatnicze, Google Pay, BLIK), z platformami sprzedażowymi (np. Allegro, Ceneo), systemami księgowymi (jak np. Subiekt), a nawet usługami kurierskimi. To niesamowicie wygodne.
  5. A jeśli o wygodzie mowa, to musisz wiedzieć, o możliwości zarządzania sklepem przez aplikację mobilną. Dzięki smartfonowi i aplikacji masz swój sklep w kieszeni i w każdej chwili możesz komfortowo kontrolować sytuację. Co więcej, Shoper udostępnia też inne aplikacje, wykorzystując je zautomatyzujesz mailing, wydrukujesz zamówienia, powiadomisz klientów o promocjach, a także wiele innych.

Na koniec wisienka na torcie, czyli powód, dla którego sklep Shoper bije na głowę wszystkie inne opcje. Sklep Shoper możesz zakupić korzystając z oferty resellera, na czym skorzystasz podwójnie. Więcej szczegółów poniżej, i wreszcie odpowiedź na pytanie, ile kosztuje sklep internetowy.

Cennik platformy Shoper, czyli cena sklepu internetowego

Jak zauważysz na grafice, sklep Shoper dostępny jest na naprawdę dobrych warunkach cenowych. Zdjęcie obrazuje stan oferty na dzień 14.08.2022 r. Shoper regularnie oferuje zniżki i promocje na swoje produkty, dlatego przy odrobinie determinacji, możesz założyć sklep internetowy, który będzie kosztował zaledwie 299 zł rocznie. To świetna opcja dla osób rozpoczynających przygodę z e-commerce. Sam zobacz: 

Aktualnie Shoper oferuje trzy pakiety, zróżnicowane pod względem funkcjonalności i przeznaczone dla różnych etapów rozwoju biznesu. Cennik Shoper:

Pakiet Standard to propozycja dla sprzedawców rozpoczynających działalność w sprzedaży online. W promocji dostępny jest nawet za 25 zł za miesiąc. Swoją zawartością i możliwościami całkowicie zabezpiecza potrzeby startujących biznesów.

Pakiet Premium, którego cena zaczyna się od 499 zł za miesiąc, jest opcją bardziej zaawansowaną. Sprawdzi się w przypadku osób z doświadczeniem w e-commerce.

Pakiet Enterprise to nowa jakość w ofercie Shopera, przeznaczona dla mocno zaawansowanych działalności. Oferta dla wymagających indywidualnego podejścia dużych biznesów, dostępna jest od 5999 zł miesięcznie.

Jeżeli zapoznając się z cennikiem sklepów Shoper i zawartością poszczególnych pakietów, masz wątpliwości, czy dasz radę to wszystko opanować i dobrze się zorganizować. Jesteś w odpowiednim miejscu, by poznać opcję, która rozwiązuje każdy problem. Poznaj resellera Shopera!

Reseller Shopera – dlaczego to opcja dla Ciebie?

Sprawa wygląda następująco: licencję na sklep Shopera możesz kupić bezpośrednio u Shopera właśnie lub za pośrednictwem resellera. Należę do grona autoryzowanych resellerów Shopera, dlatego licencję na sklep oraz inne produkty Shopera, za moim pośrednictwem kupisz jeszcze korzystniej. Poza bonusami finansowymi zyskasz więcej – pomogę założyć sklep, uruchomić sprzedaż, a przede wszystkim doprowadzić klientów do sklepu. To dlatego, że specjalizuję się w kampaniach Google Ads dla sklepów internetowych Shoper. Mam doświadczenie w setkach kampanii, w tym tych najbardziej skutecznych sprzedażowo – kampaniach zakupowych i remarketingowych. Kluczem do sukcesu jest optymalizacja konwersji, pozwalająca uzyskać maksymalny zysk. Zapraszam do kontaktu, bo dopiero połączenie dobrego sklepu internetowego z jeszcze lepszą reklamą, daje podstawy do powodzenia w sprzedaży internetowej.

Shoper – klucz do sukcesu

Sam Shoper na początku bieżącego roku podał, że jego przychody w 2021 roku były o 71% wyższe niż w roku poprzednim. A w trakcie ostatnich trzech lat zwiększył swoje przychody aż czterokrotnie. Kwoty, o których tu mowa są naprawdę imponujące! Dane nie kłamią i wskazują trend, który na pewno będzie trwał – handel przenosi się do Internetu, ponieważ tu są bezpieczne warunki, odporne na pandemię czy wojnę. Dlatego szukającym własnego miejsca w przestrzeni internetowej sprzedaży polecam sklep Shoper, bo to sprawdzone i kompletne rozwiązanie.

Dodaj komentarz.

Cześć!
(włącz dźwięk)