Optymalizacja

, która podnosi skuteczność marketingu

Współpracuję z klientami, dla których marketing internetowy jest podstawowym źródłem przychodów. Same wysokie pozycje nie są satysfakcjonujące. Skuteczne pozycjonowanie i kampanie Google Ads nie mogą sprowadzać się tylko do ściągnięcia ruchu na stronę www czy do sklepu internetowego. Kluczowym wskaźnikiem ich skuteczności jest wysokość sprzedaży.

W jakim momencie jesteś? Dopiero zaczynasz promować swoją działalność i chcesz uniknąć błędów? Masz już wysokie pozycje, ale zbyt niską sprzedaż? Chcesz obniżyć koszt pozyskania klienta?

To moja specjalizacja – znajduję sposoby na optymalizację kosztów i zwiększenie skuteczności marketingu. Rekomendowane i wdrażane działania, owocują wzrostem zapytań i sprzedaży.

business-people-digital-marketing-and-tablet-in-m-2022-12-10-00-16-15-utc (1)
business-approve-and-certificate-concept-confirma-2022-09-29-13-17-57-utc (1)

Zwiększ zyski,
dzięki optymalizacji

Porozmawiajmy o Twoim biznesie!
Zostaw swoje dane – odezwę się jak najszybciej.

Czego dotyczy optymalizacja marketingu?

Optymalizacja Google Ads

Jako współwłaściciel agencji KolaboIT specjalizującej się w kampaniach Google Ads  oraz posiadając narzędzie do weryfikacji i zabezpieczania ruchu z Google Ads skutecznie obsługuję i optymalizuję kampanie. Dzięki odpowiedniemu doborowi rodzajów kampanii, weryfikacji słów kluczowych i kontroli nad stawkami - ze mną osiągniesz więcej.

Optymalizacja pozycjonowania

Jako współwłaściciel agencji KolaboIT specjalizującej się w pozycjonowaniu dysponuję zapleczem, które pozwala osiągnąć maksymalną widoczność strony w wynikach organicznych. Co ważne - dbam o taką widoczność, która generuje wartościowych ruch klientów zorientowanych na zakup produktów czy skorzystanie z usług. Co osiągniesz? Nie tylko wysokie pozycje, ale przede wszystkim wyższą sprzedaż. 

Optymalizacja strony www

Dysponuję zapleczem web developerów, którzy stworzyli setki stron internetowych. Wiemy co się sprawdza, jakie elementy pozytywnie wpływają na klientów i co zachęca ich do nawiązywania kontaktów i dokonywania zakupów. Wybierając współpracę ze mną, skorzystasz z doświadczenia zbieranego latami. Wykorzystam je, aby rozwijać Twoją firmę.   

Optymalizacja sklepu online

Możesz uczyć się na własnych błędach, ale po co, skoro wielu z nich da się uniknąć?
W marketingu działam od prawie 10 lat i mam doświadczenie w zwiększaniu sprzedaży dzięki optymalizacji działań marketingowych w Internecie. Wiem, jakie sklepy internetowe są przyjazne dla użytkowników i zachęcają do zakupów. Powiem Ci, jak udoskonalić Twój sklep. W razie potrzeby, wdrożę zmiany. Efekt - ten sam lub niższy budżet marketingowy, a większa sprzedaż i zyski.

optymalizacja marketingu
Optymalizacja
e-commerce
Dlaczego warto?

Optymalizacja dla działalności opartych na e-commerce jest szczególnie opłacalna. Wyeliminowanie problematycznych elementów w sklepie www, zmiana strategii SEO, wykluczenie błędów w kampaniach Google Ads – to proste działania, które przynoszą ogromne efekty. Wiem, co działa w e-commerce. Skorzystaj  z moich usług, aby osiągnąć:

Jakie efekty osiągniesz dzięki optymalizacji marketingu internetowego?
Korzyści finansowe

Wiele ogromnych firm i znanych marek powstało z pasji. Jednak każda firma, by funkcjonować i rozwijać się musi przynosić zyski. Optymalizacja marketingu internetowego to bardzo dobry sposób na wzmocnienie finansowe i pierwszy krok do wzrostu biznesowego.

Jakie korzyści finansowe? Przede wszystkim wyższe zyski, wynikające z bezbłędnie i efektywnie działającej reklamy. Korzystając z moich usług unikniesz błędów w SEO i Google Ads, przepalania budżetów, pozbędziesz się wąskich gardeł w sklepie internetowym. Maksymalnie wykorzystasz potencjał sprzedażowy Internetu. 

bw-tab-img-01
Skalowanie biznesu

Optymalizacja marketingu internetowego to pierwszy z etapów rozwoju działalności opartych na e-commerce.

Współpraca ze mną jest szansą na rozwój, który nie wymaga zwiększania inwestycji w reklamę. Pomogę Ci maksymalnie wykorzystać Twoje aktualne środki. W jaki sposób? Wyeliminuję błędy w dotychczasowych kampaniach i znajdę najskuteczniejsze kanały realizacji Twoich celów biznesowych. 

bw-tab-img-01
Wzrost skuteczności

Optymalizacja marketingu internetowego przekłada się przede wszystkim na skuteczność działań reklamowych w Internecie. 

Efekty? Będziesz docierać do większej liczby klientów. Po wejściu na Twoją stronę www czy do sklepu online klienci ci będą częściej nawiązywać kontakt z Twoją firmą i dokonywać zakupów. Osiągniemy to bez konieczności zwiększania wydatków na reklamę. Wszystko dzięki dopracowaniu strony internetowej, skonfigurowaniu bezbłędnej kampanii Google Ads, zwiększeniu skuteczności pozycjonowania. Klienci, którzy trafią na Twoją stronę, będą mieli łatwiejszą drogę do dokonania zakupów czy nawiązania kontaktu. To działa!

bw-tab-img-01
Korzyści wizerunkowe

Zoptymalizowany marketing internetowy wspiera budowanie wartościowego wizerunku.

Jak to działa? Więcej klientów dociera na Twoją stronę www, dokonuje zakupów w sklepie – to początek relacji z klientami, których możesz zaprosić do społeczności w social mediach lub zachęcić do pozostawienia opinii.  Pomogę Ci budować pozytywny wizerunek, który wzmocni Twoją pozycję rynkową. 

bw-tab-img-01
Będę wsparciem Twojego biznesu

Stawiam na  odpowiedzialne i kompleksowe podejście do digital marketingu. Jestem praktykiem e-commerce, zajmuję się pozycjonowaniem i mam status Partnera Google. 

Na naszej współpracy zyskasz przede wszystkim:

  • moje zaangażowanie, które realnie poprawi kondycję Twojego biznesu
  • dostęp do doświadczenia wynikającego z lat współpracy marketingowej z firmami z różnych branż
  • współpracę ze specjalistami z doświadczeniem – wsparcie resellera Shoper, specjalistów SEO i Google Ads, web developerów i copywriterów
Będziesz w dobrym towarzystwie
Kontakt
- zacznijmy od rozmowy!

Brak Ci pewności, że optymalizacja jest Ci potrzebna? Szukasz indywidualnego podejścia dopasowanego do Twojej firmy?

 

Skontaktuj się ze mną – poznamy się i ustalimy, co mogę dla Ciebie zrobić.

Od prawie 10 lat działam w Google Ads, SEO i e-commerce. Teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem na blogu, w social mediach oraz podczas kursów, audytów i szkoleń.

MENU

KONTAKT

Fundacja Cyfrowa Rewolucja
KRS 0001016830
NIP 9532794442
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
Green Stone Group
ul. Zielna 16
78-600 Wałcz
NIP: 765 167 92 32
Fundacja Cyfrowa Rewolucja
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
KRS: 0001016830
NIP: 9532794442

SPOTKANIA

po wcześniejszym umówieniu

Oddział Bydgoszcz

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz

Oddział Warszawa

ul. Cybernetyki 19B, 113,
02-677 Warszawa

@ Copyright 2022

kampanie Google Ads

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Reklamy się nie klikają? Przepalasz budżet? Pokażę Ci, jak optymalizować kampanie Google Ads. Zostaw swoje dane poniżej, aby dowiedzieć się, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce. 

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.