Przez Zieliński Jerzy

Jak dodawać osoby do konta Ads?

Zaczynasz współpracę z agencją i chcesz udostępnić specjalistom swoje konto Google Ads? Nie wiesz, jak dodać do konta pracownika, który ma prowadzić kampanie? Dzisiaj pokażę Ci dwa bardzo proste sposoby, jak udostępnić konto Google Ads!

Chcesz zwiększyć zyski dzięki Google Ads?

Przygotuję strategię działania i razem z moim zespołem wdrożę ją dla Ciebie.

ZAMAWIAM DARMOWĄ WYCENĘ

1.Zaproszenie na maila

Przejdź do zakładki Narzędzia i ustawienia na Twoim koncie Google Ads. Następnie wybierz Dostęp i bezpieczeństwo:

Jak dodawać osoby do konta Ads 1

Wybierz ikonkę plusa, żeby dodać kolejną osobę:

Jak dodawać osoby do konta Ads 2

Po kliknięciu rozwinie się menu, w którym możesz wybrać uprawnienia dodawanej do konta Google Ads osoby. Jeśli chcesz, żeby mogła samodzielnie zarządzać kampaniami, wybierz uprawnienia Administratora. Uprawnienia kolejnych poziomów są zaznaczone w tabelce:

Jak dodawać osoby do konta Ads 3

Wystarczy podać adres e-mailowy osoby, którą chcesz dodać, wybrać uprawnienia i kliknąć Wyślij zaproszenie.

Następnie zaproszona osoba musi zaakceptować zaproszenie, które przyjdzie na skrzynkę mailową i już będzie mieć dostęp do Twojego konta Google Ads.

2.Dodawanie przez konto menadżera Google Ads 

Agencje marketingowe wykorzystują też inny sposób, jak dodawać osoby do konta Ads – wystarczy tutaj konto menadżera Google Ads

Żeby udostępnić konto Google Ads w ten sposób, trzeba podać agencji numer Twojego konta. Ma 10 cyfr i po zalogowaniu do Google Ads znajdziesz go w kilku miejscach, między innymi na górnym pasku:

Jak dodawać osoby do konta Ads 4

Numer zobaczysz też, kiedy klikniesz na ikonę Twojego konta Google w prawym górnym rogu:

Jak dodawać osoby do konta Ads 5

Kiedy podasz numer agencji, specjaliści Google Ads będą mogli dodać Twoje konto reklamowe do ich konta menadżera Google Ads. Na maila przypisanego do konta Google Ads otrzymasz maila z dalszymi instrukcjami.

Żeby zaakceptować żądanie dodania do konta menadżera Google Ads, wejdź w zakładkę Narzędzia i ustawienia, a następnie wybierz Dostęp i bezpieczeństwo

W zakładce Menadżerowie znajdziesz oczekujące zaproszenie, które wystarczy zaakceptować:

Jak dodawać osoby do konta Ads 6

Pamiętaj, że zawsze możesz odebrać przyznany wcześniej dostęp do swojego konta Google Ads. Wystarczy, że ponownie wybierzesz zakładkę Narzędzia i ustawienia, a następnie Dostęp i bezpieczeństwo. Wybierz z listy osobę, której chcesz odebrać dostęp i po prostu kliknij Usuń dostęp:

Jak dodawać osoby do konta Ads 7

Warto pamiętać, żeby przyznawać dostęp do konta Google Ads tylko zaufanym osobom – w końcu udostępniasz ważne informacje na temat Twojej firmy, a nawet możliwość zarządzania budżetem. Najlepiej więc współpracować z agencjami, które mają status Partnera Google lub Partnera Google Premier.

Gotowy na rozwój?

SKONTAKTUJ SIĘ

Gotowy na rozwój?

SKONTAKTUJ SIĘ

Gotowy na rozwój?

SKONTAKTUJ SIĘ

Masz problem z dodaniem administratora do konta Google Ads? Szukasz specjalisty Google Ads, który zajmie się Twoimi kampaniami od A do Z i pomoże Ci zwiększyć sprzedaż? Napisz lub zadzwoń!

O autorze
Multitasker digital marketingu. Ośmioletnie doświadczenie. Łączę Google Ads, pozycjonowanie, content marketing, video marketing oraz współpracę z infuencerami.

Dodaj komentarz.

Od prawie 10 lat działam w Google Ads, SEO i e-commerce. Teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem na blogu, w social mediach oraz podczas kursów, audytów i szkoleń.

KONTAKT

Fundacja Cyfrowa Rewolucja
KRS 0001016830
NIP 9532794442
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
Green Stone Group
ul. Zielna 16
78-600 Wałcz
NIP: 765 167 92 32
Fundacja Cyfrowa Rewolucja
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
KRS: 0001016830
NIP: 9532794442

SPOTKANIA

po wcześniejszym umówieniu

Oddział Bydgoszcz

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz

Oddział Warszawa

ul. Cybernetyki 19B, 113,
02-677 Warszawa

@ Copyright 2022

kampanie Google Ads

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Reklamy się nie klikają? Przepalasz budżet? Pokażę Ci, jak optymalizować kampanie Google Ads. Zostaw swoje dane poniżej, aby dowiedzieć się, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce. 

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.