Przez Zieliński Jerzy

Google CSS – co to jest?

Porównywarka cen Google CSS, Dzięki decyzji Komisji Europejskiej, nie jest już jedyną, z której możesz skorzystać, aby Twoje reklamy wyświetlały się w Google Shopping. Artykuł wyjaśnia czym jest porównywarka CSS i w jaki sposób zaoszczędzisz 20% na kosztach kliknięć w ramach kampanii produktowych w Google. Brzmi dobrze? Przeczytaj, a dowiesz się, jak skorzystać z porównywarki cen!

Co to jest Google CSS?

CSS to skrót od Comparison Shopping Service czyli porównywarki cen, która działa w ramach Google Shopping. Jeszcze do niedawna miejsce to było zarezerwowane wyłącznie dla Google. Jednak Komisja Europejska, uznając CSS Google za monopol, nakazała udostępnić przestrzeń reklamową innym firmom. Dzięki temu dziś boksy reklamowe, w których pojawiają się reklamy produktowe Google Merchant Center dostępne są również dla innych porównywarek cenowych – takich jak Ceneo czy firmowa Zieliński Jerzy.

Bądź na bieżąco ze zmianami w Google Ads!
Zapisz się do newslettera

Poniżej na czerwono zaznaczone zostały, gdzie pojawia się nazwa porównywarki cen CSS, przez którą emitowana jest reklama. 

Dlaczego warto skorzystać z porównywarki cen innej niż CSS Google?

Przede wszystkim dla oszczędności! Samo dodanie się do CSS Zieliński Jerzy powoduje, że klienci osiągają o 20% niższe ceny za kliknięcia w stosunku do tych kosztów, które ponosili w Google CSS. Jak to możliwe? Google dolicza do każdego kliknięcia 20% prowizji. Natomiast oferta dla innych porównywarek CSS jest tej prowizji pozbawiona. Udostępniając klientom CSS Zieliński Jerzy nie doliczam żadnych opłat ani prowizji. Na rynku są firmy, które stworzyły własne CSSy i pobierają opłaty od klientów, czy to za przystąpienie do nich czy jako prowizję. CSS Zieliński Jerzy jest całkowicie darmowy. 

Gotowy na rozwój?

SKONTAKTUJ SIĘ

Gotowy na rozwój?

SKONTAKTUJ SIĘ

Gotowy na rozwój?

SKONTAKTUJ SIĘ

Korzyści z przystąpienia do CSS Zieliński Jerzy

Porównywarka cen to dla Ciebie bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ możesz na nim wyłącznie skorzystać. Oto, co dokładnie zyskujesz:

  • Twoje reklamy będą się wyświetlały w taki sam sposób jak dotychczas w Google, ale kliknięcia będą kosztowały mniej. To czysta oszczędność.
  • Obniżysz koszty wydatkowane na dotychczasową kampanię o 20%. I to przy minimalnym wysiłku! Po prostu pozbędziesz się prowizji, którą teraz pobiera od Ciebie Google. 
  • Dodanie się do CSS Zieliński Jerzy jest bardzo proste i nie wymaga udostępniania danych do konta kampanii ani dostępu do jakichkolwiek danych wrażliwych.
  • Skorzystanie z CSS Zieliński Jerzy jest darmowe. Bez ukrytych kosztów. Z zasięgiem reklamy na całą Unię Europejską. 

Czego potrzeba do skorzystania z Google z porównywarki CSS Zieliński Jerzy? 

To bardzo proste i nie wymaga dostępu do wrażliwych danych. Potrzebujemy:

  1. numeru konta Google Merchant Center
  2. feedu produktowego z Google Merchant Center (aby dodać produkty do naszej porównywarki)

Podsumowanie

Google CSS to świetna, przetestowana przez wielu opcja. Dzięki regulacjom prawnym eliminującym monopol reklamowy na terenie Unii Europejskiej, i Ty możesz zyskać 20% oszczędności na kampaniach produktowych realizowanych w wyszukiwarce w porównaniu z kosztami CSS Google. Prosto, szybko, z pewnym zyskiem! Skorzystaj z mojej pomocy i bezpłatnej porównywarki cen CSS Zieliński Jerzy. 

Masz pytania lub jeszcze jakieś wątpliwości – dzwoń lub pisz. Możemy wszystko omówić i szczegółowo wyjaśnić. Jestem do dyspozycji również, jeżeli potrzebujesz pomocy przy kampanii Google Ads.    

O autorze
Multitasker digital marketingu. Ośmioletnie doświadczenie. Łączę Google Ads, pozycjonowanie, content marketing, video marketing oraz współpracę z infuencerami.

Dodaj komentarz.

Od prawie 10 lat działam w Google Ads, SEO i e-commerce. Teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem na blogu, w social mediach oraz podczas kursów, audytów i szkoleń.

KONTAKT

Fundacja Cyfrowa Rewolucja
KRS 0001016830
NIP 9532794442
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
Green Stone Group
ul. Zielna 16
78-600 Wałcz
NIP: 765 167 92 32
Fundacja Cyfrowa Rewolucja
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
KRS: 0001016830
NIP: 9532794442

SPOTKANIA

po wcześniejszym umówieniu

Oddział Bydgoszcz

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz

Oddział Warszawa

ul. Cybernetyki 19B, 113,
02-677 Warszawa

@ Copyright 2022

kampanie Google Ads

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Reklamy się nie klikają? Przepalasz budżet? Pokażę Ci, jak optymalizować kampanie Google Ads. Zostaw swoje dane poniżej, aby dowiedzieć się, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce. 

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.