Przez Zieliński Jerzy

Co dają konsultacje SEO? 5 korzyści dla Twojej firmy

Może zastanawiasz się dlaczego pozycjonowanie Twojej strony internetowej nie działa? Lub nawet jeszcze nie zacząłeś pozycjonować, bo masz zbyt wiele wątpliwości? Przychodzę z propozycją, która pomoże Ci podjąć decyzję czy i jak pozycjonować. Przeczytaj o tym, czym są konsultacje SEO i czego się po nich spodziewać. 

Konsultacje SEO dla firm – opłacają się?

Pozycjonowanie to pojęcie znane już każdemu właścicielowi strony internetowej. Szczególnie jeżeli masz stronę biznesową, której celem jest przyciąganie klientów i generowanie zysków dla firmy – w takim przypadku pozycjonowanie jest koniecznością. I w tym momencie pojawia się pytanie, na które nie jest łatwo odpowiedzieć: jak pozycjonować firmową stronę internetową? Żeby podjąć świadomą decyzję, warto zagłębić się w temat i poznać bardziej szczegółowe opcje. 

Jako, że SEO to działanie na terenie Google – giganta, który swoje wytyczne zmienia wyłącznie zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami. Opłaca się dobrze przemyśleć strategię pozycjonowania. Choć może się wydawać, że to prosta kwestia, potrzebne jest tu profesjonalne podejście. Dlatego z pomocą przychodzą konsultacje SEO ze specjalistą, które powinny dla Ciebie oznaczać rzeczową rozmowę o Twojej stronie internetowej, możliwościach jakie ona daje i działaniach, które warto podjąć, by pozycjonowanie szło w odpowiednim kierunku i pracowało na satysfakcjonujące efekty.  

Bądź na bieżąco z nowościami SEO!
Zapisz się do newslettera

Konsultacja SEO – dlaczego warto?

Dlaczego tak naprawdę warto płacić za konsultacje SEO dla firm? Jeśli wybierzesz dobrego specjalistę, przekonasz się, że konsultacja SEO to nie wydatek, ale inwestycja. Oto kilka powodów:

Nie musisz być ekspertem od wszystkiego 

Pozycjonowanie jest działaniem złożonym – wymaga czasu, który pozwala śledzić ciągłe zmiany w wymaganiach wyszukiwarki i wyszukiwać nowych sposobów na bezpieczne działania dla pozycjonowania. Samodzielne działanie może być skuteczne, ale warto racjonalnie mierzyć siły na zamiary. Zdecyduj, co Tobie się bardziej opłaca: poświęcenie czasu na samodzielne pozycjonowanie czy spożytkowanie go na prowadzenie i rozwijanie biznesu. 

SEO wymaga profesjonalizmu

Konsultacja SEO go zapewnia. Nie wszystko da się tu zrobić na podstawie teorii. Efekty przynosi praktyka, testowanie rozwiązań, często również metodą prób i błędów. Dzięki konsultacjom możesz uniknąć tych ostatnich.

Konsultacja SEO to wstępna analiza, którą warto zrobić

Da Ci odpowiedź na pytanie, co z Twoim pozycjonowaniem idzie aktualnie nie tak. I co warto zrobić inaczej, aby szło lepiej. Konsultacje SEO dla firm to indywidualne wsparcie i rzeczowa analiza pozwoli Ci podjąć decyzję, co dalej z pozycjonowaniem. 

Konsultacje SEO to podpowiedź

Być może do pełnego sukcesu pozycjonowania potrzebujesz czegoś więcej niż wszystkie dotychczasowe działania – dzięki konsultacji zyskasz nową perspektywę, która powinna być bardziej opłacalna dla Twojej firmy.  

Konsultacja SEO to praktyczne wsparcie w wypracowaniu wyższych pozycji

Wszystko dzięki temu, że w trakcie bezpośredniej rozmowy możesz na bieżąco określić swoje wątpliwości, dopytać o kwestie, które są dla Ciebie niejasne i zyskać nową perspektywę na działania podejmowane do tej pory.   

Gotowy na rozwój?

SKONTAKTUJ SIĘ

Gotowy na rozwój?

SKONTAKTUJ SIĘ

Gotowy na rozwój?

SKONTAKTUJ SIĘ

Kiedy skorzystać z konsultacji SEO?

Konsultacje SEO przydadzą Ci się, jeśli:

 • masz wątpliwości czy w ogóle pozycjonować 
 • szukasz skutecznych sposobów na promocję swoich produktów i usług
 • zastanawiasz się nad doborem słów kluczowych
 • wątpisz w skuteczność dotychczasowego pozycjonowania
 • borykasz się z niskim wskaźnikiem konwersji
 • wprowadzasz nową usługę lub produkt, który chcesz wypromować

Po czym rozpoznać dobrego specjalistę SEO?

Konsultacje SEO ze specjalistą są skuteczne, oczywiście o ile masz do czynienia z prawdziwym ekspertem od pozycjonowania. Jak jednak wybrać dobrego pozycjonera? Warto zwrócić uwagę na co najmniej kilka czynników:

 1. Doświadczenie i referencje – dobry specjalista SEO powinien posiadać bogate doświadczenie w pracy z różnymi klientami oraz pozytywne referencje od swoich dotychczasowych klientów. Zawsze warto poprosić o referencje i sprawdzić, jakie projekty SEO już realizował.
 2. Wiedza techniczna – SEO to skomplikowana dziedzina, więc dobry specjalista powinien posiadać wiedzę techniczną z zakresu HTML, CSS, JavaScript i innych narzędzi, które pozwalają na optymalizację strony pod kątem SEO.
 3. Śledzenie zmian – Google regularnie aktualizuje swoje algorytmy, dobry specjalista SEO powinien być na bieżąco z najnowszymi zmianami i aktualizacjami.
 4. Skuteczność – dobry specjalista SEO powinien potrafić dostarczyć wyniki, które przyniosą poprawę w rankingu strony w wynikach wyszukiwania.
 5. Komunikacja – specjalista SEO powinien być w stanie jasno i precyzyjnie wyjaśnić swoje działania oraz dostarczyć raporty z postępów w kampanii SEO.
 6. Indywidualne podejście – każda strona i branża są inne, a więc dobry specjalista SEO powinien mieć podejście indywidualne do każdego projektu i klienta.

Podsumowanie

Konsultacje SEO dla firm są skutecznym narzędziem, z którego warto skorzystać w razie wątpliwości w sens i skuteczność pozycjonowania. Rozmowa ze specjalistą, uzyskanie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i weryfikacja dotychczasowych działań daje możliwość poprawienia skuteczności pozycjonowania. Miliony firm reklamują się w ten sposób na całym świecie i osiągają z pozycjonowania wymierne efekty. Też możesz i powinieneś pójść tą drogą, bo naprawdę warto. 

Możesz skorzystać z konsultacji SEO u mnie! I jak moi dotychczasowi klienci, zyskać nową perspektywę – na działania pozycjonerskie i zyski, które osiągniesz, dzięki skutecznemu pozycjonowaniu.

O autorze
Multitasker digital marketingu. Ośmioletnie doświadczenie. Łączę Google Ads, pozycjonowanie, content marketing, video marketing oraz współpracę z infuencerami.

Dodaj komentarz.

Od prawie 10 lat działam w Google Ads, SEO i e-commerce. Teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem na blogu, w social mediach oraz podczas kursów, audytów i szkoleń.

KONTAKT

Fundacja Cyfrowa Rewolucja
KRS 0001016830
NIP 9532794442
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
Green Stone Group
ul. Zielna 16
78-600 Wałcz
NIP: 765 167 92 32
Fundacja Cyfrowa Rewolucja
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
KRS: 0001016830
NIP: 9532794442

SPOTKANIA

po wcześniejszym umówieniu

Oddział Bydgoszcz

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz

Oddział Warszawa

ul. Cybernetyki 19B, 113,
02-677 Warszawa

@ Copyright 2022

kampanie Google Ads

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Reklamy się nie klikają? Przepalasz budżet? Pokażę Ci, jak optymalizować kampanie Google Ads. Zostaw swoje dane poniżej, aby dowiedzieć się, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce. 

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.