Przez Zieliński Jerzy

Jak dodać listy wykluczających słów kluczowych?

Celem precyzyjnego trafienia z reklamą wyłącznie do użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą, powinieneś zadbać o stworzenie list wykluczających słów kluczowych. Można je dodać dla poszczególnych grup reklam lub całej kampanii. Z naszym filmikiem instruktażowym załatwisz tę kwestię sprawnie i bezproblemowo:

Jak dobierać wykluczające słowa kluczowe?

Wybierając wykluczające słowa kluczowe w Google Ads, zapisz wszystkie zwroty, pod którymi nie chcesz wyświetlać swoich reklam. Przykłady? Prowadzisz gabinet psychologiczny – wyklucz bezpłatne konsultacje psychologiczne. Sprzedajesz meble tapicerowane, które sam produkujesz, wyklucz wyrażenia z określeniem używane. Stosując wykluczające słowa kluczowe, unikasz wyświetlania reklam użytkownikom, którzy szukają np. darmowych, używanych i tanich produktów czy usług. Jeśli zrobisz to dobrze, zwiększysz trafność reklamy i oszczędzisz budżet

Bądź na bieżąco ze zmianami w Google Ads!
Zapisz się do newslettera

Typy dopasowań wykluczających

W trakcie tworzenia listy wykluczających słów kluczowych możesz zastosować trzy różne typy dopasowań. O dopasowaniu ścisłym, dopasowaniu do wyrażenia oraz dopasowaniu przybliżonym i ich znaczeniu dla efektywności kampanii, dowiesz się w następnym materiale video. Bądź na bieżąco z naszym kanałem na YouTube!

O autorze
Multitasker digital marketingu. Ośmioletnie doświadczenie. Łączę Google Ads, pozycjonowanie, content marketing, video marketing oraz współpracę z infuencerami.

Dodaj komentarz.

Od prawie 10 lat działam w Google Ads, SEO i e-commerce. Teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem na blogu, w social mediach oraz podczas kursów, audytów i szkoleń.

KONTAKT

Fundacja Cyfrowa Rewolucja
KRS 0001016830
NIP 9532794442
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
Green Stone Group
ul. Zielna 16
78-600 Wałcz
NIP: 765 167 92 32

SPOTKANIA

po wcześniejszym umówieniu

Oddział Bydgoszcz

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz

Oddział Warszawa

ul. Cybernetyki 19B, 113,
02-677 Warszawa

@ Copyright 2022

Reklama dźwignią handlu! Nauczę Cię marketingu

Nawet najlepszy produkt czy usługa się nie sprzeda, jeśli nikt nie będzie wiedział o jej istnieniu. Pokażę Ci, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce.

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Zostaw swoje dane poniżej, a pokażę Ci, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce.

TU MNIE ZNAJDZIESZ

315977612_133284296183432_325541034877877358_n

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Reklamy się nie klikają? Przepalasz budżet? Pokażę Ci, jak optymalizować kampanie Google Ads. Zostaw swoje dane poniżej, aby dowiedzieć się, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce. 

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.