Przez Zieliński Jerzy

Jak dodać listy wykluczających słów kluczowych?

Celem precyzyjnego trafienia z reklamą wyłącznie do użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą, powinieneś zadbać o stworzenie list wykluczających słów kluczowych. Można je dodać dla poszczególnych grup reklam lub całej kampanii. Z naszym filmikiem instruktażowym załatwisz tę kwestię sprawnie i bezproblemowo:

Jak dobierać wykluczające słowa kluczowe?

Wybierając wykluczające słowa kluczowe w Google Ads, zapisz wszystkie zwroty, pod którymi nie chcesz wyświetlać swoich reklam. Przykłady? Prowadzisz gabinet psychologiczny – wyklucz bezpłatne konsultacje psychologiczne. Sprzedajesz meble tapicerowane, które sam produkujesz, wyklucz wyrażenia z określeniem używane. Stosując wykluczające słowa kluczowe, unikasz wyświetlania reklam użytkownikom, którzy szukają np. darmowych, używanych i tanich produktów czy usług. Jeśli zrobisz to dobrze, zwiększysz trafność reklamy i oszczędzisz budżet

Bądź na bieżąco ze zmianami w Google Ads!
Zapisz się do newslettera

Typy dopasowań wykluczających

W trakcie tworzenia listy wykluczających słów kluczowych możesz zastosować trzy różne typy dopasowań. O dopasowaniu ścisłym, dopasowaniu do wyrażenia oraz dopasowaniu przybliżonym i ich znaczeniu dla efektywności kampanii, dowiesz się w następnym materiale video. Bądź na bieżąco z naszym kanałem na YouTube!

O autorze
Multitasker digital marketingu. Ośmioletnie doświadczenie. Łączę Google Ads, pozycjonowanie, content marketing, video marketing oraz współpracę z infuencerami.

Dodaj komentarz.

Od prawie 10 lat działam w Google Ads, SEO i e-commerce. Teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem na blogu, w social mediach oraz podczas kursów, audytów i szkoleń.

KONTAKT

Fundacja Cyfrowa Rewolucja
KRS 0001016830
NIP 9532794442
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
Green Stone Group
ul. Zielna 16
78-600 Wałcz
NIP: 765 167 92 32
Fundacja Cyfrowa Rewolucja
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
KRS: 0001016830
NIP: 9532794442

SPOTKANIA

po wcześniejszym umówieniu

Oddział Bydgoszcz

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz

Oddział Warszawa

ul. Cybernetyki 19B, 113,
02-677 Warszawa

@ Copyright 2022

Dzięki za wizytę!

Czy słyszałeś o naszym programie partnerskim?

Znajdziesz u mnie usługi:

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.