Przez Zieliński Jerzy

Jak skrócić link?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak skrócić link, który wydaje się zbyt długi i nieestetyczny? Właśnie o tym będzie mój dzisiejszy artykuł. Wyjaśniam, czym są skracacze linków, jak działają, jak ich używać, a także przyjrzę się niektórym z najpopularniejszych na rynku, w tym skracaczowi linków Google.

Co to jest skracacz linków?

Skracacz linków to specjalne narzędzie internetowe, które transformuje długie, skomplikowane URL-e w krótkie, łatwe do zapamiętania linki. Przykładowo, skracacz linków Google, znany jako Google URL Shortener, przekształca długie adresy URL w krótsze linki, które zaczynają się od goo.gl.

Chcesz zwiększyć zyski dzięki SEO?

Przygotuję strategię działania i razem z moim zespołem wdrożę ją dla Ciebie.

ZAMAWIAM DARMOWĄ WYCENĘ

Jak działa skracacz linków?

Skracacz linków tworzy unikalny kod, który jest przypisany do oryginalnego długiego linku. Gdy ktoś kliknie skrócony link, jest przekierowywany do pierwotnego adresu URL. Wszystko to dzieje się transparentnie i szybko, bez wpływu na doświadczenie użytkownika.

Jak skrócić link krok po kroku?

Skrócenie linku jest proste i szybkie. Poniżej znajduje się przewodnik krok po kroku, jak to zrobić:

  1. Skopiuj długi link, który chcesz skrócić.
  2. Otwórz skracacz linków. Możesz użyć skracacza linków Google, Bitly, TinyURL lub innego narzędzia do skracania linków.
  3. Wklej skopiowany link do pola przeznaczonego do wklejania linku. Zazwyczaj jest oznaczone jako Wklej swój link tutaj itp.
  4. Kliknij przycisk Skróć link (lub podobny).
  5. Pojawi się skrócony link. Skopiuj go i użyj tam, gdzie chcesz.
jak skrócić link w tiny url 1
https://tinyurl.com/app
jak skrócić link w tiny url 2
https://tinyurl.com/app

Gotowy na rozwój?

SKONTAKTUJ SIĘ

Gotowy na rozwój?

SKONTAKTUJ SIĘ

Gotowy na rozwój?

SKONTAKTUJ SIĘ

Jakie są zalety skracania linków?

Skrócenie linków ma wiele zalet. Po pierwsze, skrócone linki są łatwiejsze do udostępniania, szczególnie w mediach społecznościowych, gdzie długość posta jest ograniczona. Po drugie, skrócone linki są łatwiejsze do zapamiętania, co jest ważne w kontekście brandingu i marketingu.

Dodatkowo, niektóre skracacze linków, takie jak skracacz linków Google, oferują dodatkowe funkcje, takie jak śledzenie kliknięć. To jest niezwykle pomocne dla osób prowadzących kampanie marketingowe, które chcą monitorować, jak skuteczne są ich linki.

Podsumowując, skracanie linków to szybki i prosty sposób na zwiększenie czytelności i liczby udostępnień linków. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą SEO, blogerem, marketerem czy po prostu osobą, która chce podzielić się z innymi ciekawym linkiem, skracacz linków jest narzędziem, które może się przydać.

O autorze
Multitasker digital marketingu. Ośmioletnie doświadczenie. Łączę Google Ads, pozycjonowanie, content marketing, video marketing oraz współpracę z infuencerami.

Dodaj komentarz.

Od prawie 10 lat działam w Google Ads, SEO i e-commerce. Teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem na blogu, w social mediach oraz podczas kursów, audytów i szkoleń.

KONTAKT

Fundacja Cyfrowa Rewolucja
KRS 0001016830
NIP 9532794442
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
Green Stone Group
ul. Zielna 16
78-600 Wałcz
NIP: 765 167 92 32
Fundacja Cyfrowa Rewolucja
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
KRS: 0001016830
NIP: 9532794442

SPOTKANIA

po wcześniejszym umówieniu

Oddział Bydgoszcz

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz

Oddział Warszawa

ul. Cybernetyki 19B, 113,
02-677 Warszawa

@ Copyright 2022

kampanie Google Ads

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Reklamy się nie klikają? Przepalasz budżet? Pokażę Ci, jak optymalizować kampanie Google Ads. Zostaw swoje dane poniżej, aby dowiedzieć się, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce. 

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.