Przez Zieliński Jerzy

BaseLinker – narzędzie do zarządzania sklepem online

Prowadzenie sklepu internetowego to nie tylko ekscytująca przygoda, ale również wymagające zadanie, które wiąże się z wieloma aspektami zarządzania. W dzisiejszym erze e-commerce, gdzie konkurencja jest ogromna, nieocenione jest posiadanie narzędzi, które ułatwią codzienne operacje. Jednym z takich narzędzi jest BaseLinker – kompleksowe rozwiązanie do zarządzania sklepem online. W tym artykule zgłębimy tajniki BaseLinker, dowiemy się, jakie korzyści może przynieść przedsiębiorcom, oraz jakie funkcje czynią go niezastąpionym w prowadzeniu sprzedaży online.

BaseLinker co to?

BaseLinker to narzędzie online stworzone specjalnie dla przedsiębiorców prowadzących sklepy internetowe oraz sprzedawców, którzy obsługują swoją działalność na wielu platformach e-commerce. Jest to narzędzie, które pomaga w zarządzaniu zamówieniami, magazynem, dostawcami i wieloma innymi aspektami prowadzenia e-commerce. BaseLinker umożliwia integrację i synchronizację różnych platform sprzedażowych, co ułatwia prowadzenie skutecznej działalności handlowej online.

Bo czego służy BaseLinker?

BaseLinker służy głównie do usprawniania i uproszczenia procesów związanych z prowadzeniem działalności e-commerce, zwłaszcza w zakresie zarządzania zamówieniami, magazynem i integracją z różnymi platformami sprzedażowymi. 

Oto główne cele i zastosowania BaseLinker:

  • Zarządzanie zamówieniami: BaseLinker umożliwia centralne zarządzanie zamówieniami z wielu platform e-commerce, co pomaga w uniknięciu chaosu i błędów związanych z ręcznym przetwarzaniem zamówień.
  • Integracja z platformami e-commerce: Dzięki BaseLinker można zintegrować swój sklep internetowy z różnymi platformami, takimi jak Allegro, eBay, Amazon czy Shopify, co ułatwia ekspansję na różne rynki.
  • Zarządzanie magazynem: BaseLinker pozwala na kontrolowanie stanu magazynowego i śledzenie dostępności produktów, co pomaga w uniknięciu problemów z brakiem towaru lub jego nadmiarem.
  • Automatyzacja procesów: Narzędzie umożliwia automatyzację wielu procesów, takich jak generowanie faktur, tworzenie etykiet przewozowych czy wysyłanie powiadomień o statusie zamówienia.
  • Analiza danych: BaseLinker dostarcza różnego rodzaju raporty i analizy, które pomagają w monitorowaniu wyników sprzedaży i podejmowaniu decyzji biznesowych.
  • Usprawnienie obsługi klienta: Dzięki kompleksowej wizji zamówienia i dostępowi do historii klienta, BaseLinker pomaga w obsłudze klienta, zapewniając bardziej spersonalizowaną i efektywną obsługę.
  • Zarządzanie dostawcami: Narzędzie umożliwia kontrolowanie i zarządzanie dostawcami oraz monitorowanie stanu dostaw.
  • Rozwój działalności: BaseLinker ułatwia skalowanie działalności e-commerce poprzez usprawnienie procesów i integrację z różnymi kanałami sprzedaży.

W skrócie, BaseLinker jest narzędziem, które pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu efektywnej i zorganizowanej sprzedaży online, a także w rozwoju ich działalności e-commerce.

Czy BaseLinker jest płatny?

BaseLinker stosuje model płatności oparty na abonamencie miesięcznym, który zależy od kilku czynników, takich jak ilość odebranych zamówień, liczba aktywnych ofert czy ilość produktów w magazynie w danym miesiącu. Ten elastyczny model cenowy pozwala dostosować koszty korzystania z systemu do rzeczywistych potrzeb i rozmiaru działalności każdej firmy. Warto więc monitorować te czynniki i wybierać plan abonamentowy, który najlepiej odpowiada własnym wymaganiom i budżetowi.

Jednak dostępna jest również opcja przetestowania narzędzia za darmo – w trakcie okresu próbnego. 

Ile kosztuje wdrożenie BaseLinker?

Koszty wdrożenia BaseLinker mogą różnić się w zależności od kilku czynników, takich jak rodzaj planu abonamentowego, zakres funkcji, których potrzebuje Twoja firma, oraz to, czy wymagane jest dostosowanie systemu do konkretnych potrzeb. BaseLinker oferuje różne plany abonamentowe, które mają różne ceny w zależności od liczby odebranych zamówień, liczby aktywnych ofert i innych czynników.

Cennik Baselinker z dnia 27.09.2023 r.

Panel BaseLinker – jak wygląda?

Wygląd panelu BaseLinker może różnić się w zależności od konkretnej wersji oprogramowania oraz planu abonamentowego, który użytkownik wybrał. Jednak ogólnie rzecz biorąc, panel BaseLinker jest intuicyjny i zaprojektowany tak, aby ułatwić użytkownikom zarządzanie różnymi aspektami e-commerce.

BaseLinker integracja z platformą Shoper

Dzięki tej integracji możesz efektywnie zarządzać swoim sklepem internetowym opartym na platformie Shoper i korzystać z zalet oferowanych przez BaseLinker, takich jak zarządzanie zamówieniami, magazynem i innymi funkcjami.

Integracja BaseLinker z platformą Shoper może zwiększyć efektywność zarządzania sklepem internetowym, umożliwiając bardziej zaawansowane i spersonalizowane operacje. Jeśli jesteś użytkownikiem platformy Shoper i rozważasz korzystanie z BaseLinker, warto skontaktować się z dostawcą, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach i funkcjach integracji.

Poniżej integracja krok po kroku:

Z menu głównego wybierz „Integracje” i przycisk dodaj integrację.

Wybierz interesującą Cię platformę – Shoper.

Konieczne jest jeszcze uzupełnienie kilku danych:

I poniższy komunikat potwierdza poprawne zakończenie procesu dodawania integracji.

Jednak to jeszcze nie koniec pracy – w poniższych zakładkach ustawiamy zamówienia, synchronizację cen i synchronizację stanów.

Podsumowanie

BaseLinker to nie tylko narzędzie do zarządzania sklepem internetowym, to partner biznesowy, który pomaga w efektywnym działaniu na konkurencyjnym rynku e-commerce. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom, możliwościom integracji z różnymi platformami sprzedażowymi oraz usprawnieniom w obszarze magazynu i logistyki, BaseLinker staje się nieodzownym wsparciem dla przedsiębiorców. Wprowadzenie BaseLinker do swojego ekosystemu e-commerce może oznaczać wyższą efektywność, lepszą obsługę klienta i większe możliwości rozwoju biznesu online.

Chcesz rozwijać swoją działalność e-commerce? Mogę wesprzeć Cię w dotarciu do nowych klientów i optymalizacji sprzedaży w sklepie. Nie czekaj – porozmawiajmy już dziś!

Dodaj komentarz.

Cześć!
(włącz dźwięk)