Wyprzedź konkurencję! Zarabiaj więcej!

Razem zrealizujemy Twoje cele
– zostaw swoje dane kontaktowe!

Tak zarobisz więcej:

1

SEO – skuteczne pozycjonowanie, które daje nie tylko wysokie pozycje, ale przede wszystkim generuje wartościowy ruch i dlatego przełoży się na wzrost Twojej sprzedaży.

3

Kampania Google Ads – odpowiednio dobrane typy kampanii i kierowania reklam oraz ciągła optymalizacja przynosi pozytywne efekty, które odczujesz bezpośrednio w swoim portfelu.

5

Kampania Facebook Ads – precyzyjne grupy odbiorców i atrakcyjne reklamy, zaowocują wzrostem zapytań i liczby Twoich klientów do obsłużenia.

Tak zarobisz więcej:

1

SEO – skuteczne pozycjonowanie, które daje nie tylko wysokie pozycje, ale przede wszystkim generuje wartościowy ruch i dlatego przełoży się na wzrost Twojej sprzedaży.

2

Optymalizacja marketingu – analiza i reorganizacja działań, które już wdrażasz, umożliwia wygenerowanie z reklamy jak najwyższych zysków. Każda Twoja złotówka wydana na reklamę zarobi więcej.

3

Kampania Google Ads – odpowiednio dobrane typy kampanii i kierowania reklam oraz ciągła optymalizacja przynosi pozytywne efekty, które odczujesz bezpośrednio w swoim portfelu.

4

Strony internetowe – najlepsza wizytówka Twojej firmy, z której będziesz dumny. Robimy strony zachęcające klientów do skorzystania z Twoich usług.

5

Kampania Facebook Ads – precyzyjne grupy odbiorców i atrakcyjne reklamy, zaowocują wzrostem zapytań i liczby Twoich klientów do obsłużenia.

6

Sklepy internetowe – lata doświadczeń pozwalają nam budować sklepy www, które naprawdę sprzedają. Masz dobre produkty? Zbudujemy Twój sklep. Zyskasz skuteczną maszynę do zarabiania pieniędzy.

Chcę zarabiać więcej!

Poznaj moich Klientów
Urszula Jurgiel

Na Jerzego trafiliśmy, szukając specjalisty, który podejmie się współpracy z dużym, rozpoznawalnym brandem. Swoją uwagę skupił na kampaniach Google Ads – spojrzał na nie świeżym okiem i znalazł kilka obszarów, których potencjał nie był do końca wykorzystany. Jerzy podpowiedział nam jak wspomóc akcje promocyjne i zwiększyć popularność najważniejszych z nich. Jego nieustanne zaangażowanie przynosi efekty, a liczby są na to najlepszym dowodem.

Urszula Jurgiel
Channel Marketing Specialist | Digital Imaging | Professional Photo Retailers w SONY
118835510_2750038498613695_8119214469872622185_n

Pan Jerzy, swoją wiedzą i doświadczeniem przyczynił się do sukcesów marketingowych, które przełożyły się na sprzedaż w naszej spółce. Profesjonalista.

Michał Szczepański
CEO-Founder Eprosument SA, CEO Prosument Klaster OZE
Katarzyna Zbrzeska

Z Panem Jerzym współpracuję od wielu lat i jestem bardzo zadowoloną klientką. Pan Jerzy pomaga nam rozwiązywać bieżące problemy na stronie www, kontakt jest natychmiastowy, za co jestem bardzo wdzięczna. Wiem, że jesteśmy w dobrych rękach i że każdy techniczny problem zostanie sprawnie rozwiązany. Pan Jerzy zarządza kampanią Adwords obu naszych spółek, omawia wyniki i planuje dalsze kampanie. Zarządza strategią obu naszych spółek pod kątem prezentowania nas w internecie, dzięki czemu wyniki sporo nam wzrosły. Serdecznie polecam współpracę z Panem Jerzym.

Katarzyna Zbrzeska
Właścicielka Frigga Work
5-dsc00565-edit-removebg-preview.png

Jerzy to najlepszy profesjonalna z jakim kiedykolwiek pracowałem. Nigdy nie spotkałem nikogo kto jest tak skupiony na celu - zadowoleniu i wysokim wyniku u Klienta. Czasami (co nie jest zbyt zdrowe) przedkłada skupienie na tym celu ponad swoje osobiste dobro i zdrowie. NIGDY nie spotkałem kogoś kto z taką pasją, przekonaniem i swobodą opowiada o Google Ads, o marketingu i konwersacjach. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w zakresie reklamy w Google - Jurek to zdecydowanie najlepszy możliwy wybór!

Michał Barczak
CEO w outspace
273103654_5613538065339580_6118661896858690494_n

Współpracujemy z Jerzym i jego firmą od kilku lat i nie planujemy zmian w tym zakresie. Pracujemy wspólnie na rzecz naszych klientów, jako agencja doradztwa często posiłkujemy się fachową wiedzą i doświadczeniem zespołu Jerzego i realizujemy wspólne projekty. Nieoceniony jest również wkład Jerzego w budowanie naszych marek własnych, sklepu e-commerce w bardzo trudnej branży medycznej oraz usług sprzątania o zasięgu ogólnokrajowym. Jerzy zawsze optymalnie dobiera kampanie, tak by efekt był zgodny z oczekiwanym i by "nie zabił ceną".

Anna Stachniuk
Strateg biznesowy | Doradztwo strategiczne Anna Stachniuk
sara-sekutowicz

W dzisiejszych czasach ciężko jest polecić kogoś z "czystym sumieniem”. Jednak w tym przypadku jest inaczej. Jerzy Zieliński, to profesjonalista, który znacznie poprawił naszą ,,widoczność” w sieci. Od początku dostaliśmy opiekę, poczucie bezpieczeństwa oraz wiele cennych rad i uwag. Pan Jerzy nigdy nie powiedział ,,nie da się“, zawsze czuwa, aby nasze kampanie były dobrze zoptymalizowane i przynosiły zamierzony efekt. Zadania mu powierzone są realizowane w błyskawicznym tempie, a nasza współpraca to ogrom wiedzy i nauki. Bez problemu w każdej chwili, mogliśmy zadzwonić, zapytać i zawsze otrzymaliśmy odpowiedź! Polecamy więc współpracę z Panem Jerzym jako partnera z ciekawymi pomysłami (rozwiązaniami), doświadczeniem, ogromną wiedzą, który zawsze rzetelnie wykonuje powierzone mu zadania. Życzę każdemu, aby spotykał takich współpracowników na swojej zawodowej drodze! 😉

Sara Sekutowicz
Loftmill
oskar-grochowalski

Z Jerzym współpracuję od prawie 5 lat – razem rozwijamy kampanie Google Ads Grant. Maksymalnie wykorzystujemy dostępne środki do realizacji biznesowych i edukacyjnych celów fundacji. Jerzy pomaga nie tylko w Adsach, zapewnia mi wsparcie również w dziedzinie SEO, tworzenia globalnej strategii i landing pages.

Oskar Grochowalski
Founder of Zdalny Ninja
j-jarzabek

Jerzy jest najlepszym specjalistą od Google Ads z jakim miałam przyjemność współpracować. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w obszarze reklam dla różnych branż. Wielką przyjemnością jest współpracować z tak kontaktową i charyzmatyczną osobą.:)

Julia Jarząbek
Brand marketing w Chilliflex
Popaopa-Jerzy-Woźniak

Jerzy odpowiada u nas za strategię oraz prowadzenie kampanii Google i Facebook Ads. Szybko reaguje na każdą zmianę na rynku, dlatego mamy pewność, że nasz budżet jest dobrze wykorzystywany. Jerzy jest elastyczny, jeśli chodzi o warunki współpracy – możemy kontaktować się z nim niezależnie od dnia i godziny, dlatego czujemy się bezpieczni i dopilnowani.

Jerzy Woźniak
Popaopa
man

Jerzy przekonał mnie do siebie przede wszystkim swoim doświadczeniem i energią. Powierzyłem mu stworzenie strony internetowej, SEO i kampanie Google Ads. Współpraca jest bezproblemowa, z Jerzym łatwo da się skontaktować i dogadać, nie brakuje mu nowych pomysłów. Polecam go osobom, które cenią pozytywne podejście, zamiast zakładania, że „się nie da”.

Łukasz Klasen
ŁUKASZ – TRANS Łukasz Klasen
Zielak-Opony

Jerzy pomaga nam promować usługi mobilnej wulkanizacji w całym regionie. Przyjmujemy zlecenia z Polski i zagranicy, dlatego zależało nam na specjaliście, który zna się na reklamie w Internecie na większą skalę. Jerzemu powierzyliśmy SEO i kampanie Google Ads. Liczba telefonów wzrosła, a my rozszerzyliśmy nasze usługi o usuwanie nagłych awarii. Polecamy Jerzego każdemu, komu zależy na zaangażowaniu i dobrym kontakcie.

Michał Zieliński
Firma Handlowo Usługowa Zielak-Opony
Roman-Kubara

Zależało mi na czasie, dlatego szukałem specjalisty, który kompleksowo zaopiekuje się moją marką. W ten sposób trafiłem do Jerzego: zajął się stworzeniem sklepu internetowego, pozycjonowaniem i kampaniami Google Ads. Doceniam u niego przede wszystkim zaangażowanie w szukanie lepszych rozwiązań i możliwość kontaktu również poza standardowymi godzinami pracy. Polecam, bo to człowiek z pasją do e-commerce.

Roman Kubara
ELEKTRYZUJ Roman Kubara
galaxy

Współpracę z Jerzym zaczynaliśmy od konsultacji, ale przekonał nas swoimi kompetencjami, dlatego powierzyliśmy mu SEO i Google Ads. Zdecydowanie podołał naszym oczekiwaniom – kiedy przedstawił strategię, zauważyliśmy, że rozumie branżę transportową i ma dobre pomysły. Liczba leadów i sprzedanych biletów wciąż rośnie, dlatego nie zamierzamy szukać innego specjalisty.

Grzegorz Oleksów
Galaxy Trans

Chcę wyprzedzić konkurencję!

Współpraca ze mną zwiększy Twoje zyski

Jestem współwłaścicielem agencji digital marketingowej KolaboIT specjalizującej się w Google Ads i pozycjonowaniu oraz spółki technologicznej Early Bird z projektem SafeCPC, zajmującej się wykrywaniem i blokowaniem spamowego ruchu pozyskiwanego z płatnych źródeł – Google Ads czy Facebook Ads.

Chcę zwiększać zyski!

Od prawie 10 lat działam w Google Ads, SEO i e-commerce. Teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem na blogu, w social mediach oraz podczas kursów, audytów i szkoleń.

KONTAKT

Fundacja Cyfrowa Rewolucja
KRS 0001016830
NIP 9532794442
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
Green Stone Group
ul. Zielna 16
78-600 Wałcz
NIP: 765 167 92 32
Fundacja Cyfrowa Rewolucja
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
KRS: 0001016830
NIP: 9532794442

SPOTKANIA

po wcześniejszym umówieniu

Oddział Bydgoszcz

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz

Oddział Warszawa

ul. Cybernetyki 19B, 113,
02-677 Warszawa

@ Copyright 2022

Reklama dźwignią handlu! Nauczę Cię marketingu

Nawet najlepszy produkt czy usługa się nie sprzeda, jeśli nikt nie będzie wiedział o jej istnieniu. Pokażę Ci, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce.

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Zostaw swoje dane kontaktowe

Zostaw swoje dane poniżej, a pokażę Ci, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce.
Odezwę się, by przygotować wycenę interesujących Cię usług.

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Dzięki za wizytę!

Czy słyszałeś o naszym programie partnerskim?

Znajdziesz u mnie usługi:

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.