Wiedza w pigułce

Kursy Online

Kursy Online E-commerce

Chcesz sprzedawać w Internecie? Szukasz nowej ścieżki kariery i zastanawiasz się nad pracą w e-commerce? A może już prowadzisz sklep internetowy, ale masz problem ze zwiększeniem skali? Mam dla Ciebie sposób, jak lepiej wykorzystać potencjał e-commerce! Kurs online pozwoli Ci uczyć się na moich błędach i ruszyć z miejsca, jako przedsiębiorca lub e-commerce manager.

W moich kursach e-commerce poruszam takie tematy, jak: optymalizacja stron kategorii i produktów, kluczowe wskaźniki efektywności (KPI), gotowe checklisty do sklepów internetowych, zwiększanie liczby konwersji czy wybór platformy sklepowej. W pigułce zebrałem wiedzę z prawie 10 lat doświadczenia w e-commerce. Nie masz tyle czasu, żeby nauczyć się skutecznej sprzedaży w Internecie? Zapisz się na kurs online z e-commerce i nie popełniaj błędów, przez które początkujący tracą najwięcej pieniędzy!

bw-generic-05

Czego nauczysz się na kursach online?

Masz do dyspozycji 10 lat? Świetnie, możesz nauczyć się wszystkiego sam. Wolisz działać szybciej? Moje kursy SEO, Google Ads i e-commerce są właśnie dla Ciebie. Poznasz odpowiedzi na takie pytania, jak:

 • Dlaczego e-commerce nie sprzedaje, chociaż masz lepszy towar niż konkurencja?
 • Jak skonfigurować kampanię Google Ads?
 • Jaki budżet jest potrzebny, żeby wystartować z Google Ads lub SEO?
 • Co musisz wiedzieć, żeby rozkręcić reklamę w swojej firmie lub zacząć pracować w marketingu?

To tylko kilka przykładów. Niezależnie, czy chcesz nauczyć się Google Ads, e-commerce czy SEO, szkolenie online jest dla Ciebie.

Moje kursy są  dostępne na różnych poziomach zaawansowania – zapisz się, niezależnie czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w Google. Kursy pomogą Ci zrozumieć algorytmy wyszukiwarki, a dzięki temu – zaplanować i wdrożyć reklamy, które będą naprawdę działać.

Dlaczego kurs online to dobra decyzja?

Zyskasz wiedzę w pigułce. Od prawie 10 lat pracuję w marketingu, dlatego przekażę Ci praktyczną wiedzę. Bez długich wstępów i ogólników.

Oszczędzisz czas i pieniądze.Możesz uczyć się niezależnie, gdzie mieszkasz i ile masz wolnego czasu. Wszystko jest dostępne online.
Nauczysz się praktyki. Chcę pokazać Ci, jak prowadzić kampanie w Twojej firmie lub otworzyć drzwi do kariery w marketingu.

Unikniesz błędów początkującego. Trzeba przepalić sporo budżetu, żeby nauczyć się, co jest skuteczne. Pomogę Ci być krok do przodu.

Kursy Online Google Ads

Dobór słów kluczowych, pisanie tekstów reklam, ustalanie stawek – oczywiście, możesz robić to wszystko intuicyjnie. Jakie będą efekty? Prawdopodobnie nie takie, jakich oczekujesz. Chcesz podnieść ROAS? Szykujesz się do uruchomienia swojej pierwszej kampanii? Sprawdź moje kursy Google i skorzystaj z prawie 10-letniego doświadczenia w Adsach. Pokażę Ci, jak tworzyć i optymalizować kampanie w wyszukiwarce, sieci reklamowej, Google Shopping, video, Performance Max oraz uruchomić remarketing. Nie wiesz, jakiej kampanii potrzebujesz? Wybierz mój kurs Google Adwords (Ads) online – tego też Cię nauczę.

Na pierwszy rzut oka interfejs Google Ads jest prosty i przejrzysty, ale kiedy uruchomisz kampanię zaczynają się schody. Okazuje się, że reklamy mają niską jakość, CTR pozostawia wiele do życzenia, a współczynnik konwersji jest niski mimo wysokiego budżetu. Czy to oznacza, że nie opłaca się w inwestować w Google Ads? Kurs pokaże Ci, że nie! Poznasz sposoby na zarządzanie budżetem, zwiększenie CTR, poprawę wyników jakości, tworzenie banerów, dobór słów kluczowych, śledzenie konwersji oraz wiele innych.

Kurs online Google Ads jest stworzony przez praktyka dla praktyków – nie znajdziesz tutaj teoretycznych wstępów i ogólników. Przygotowałem takie lekcje, z jakich sam chciałbym się uczyć na początku mojej drogi z Google Ads. Kurs online pomoże Ci krok po kroku uruchomić kampanię, usystematyzować wiedzę, uruchomić reklamy dla swojej firmy lub przygotować się do pracy jako specjalista Google Ads.

Dla kogo są moje kursy online?

W skrócie: dla każdego, kto chce (lepiej) ogarnąć marketing.  Kurs online to najszybszy i najwygodniejszy sposób, żeby nauczyć się czegoś nowego albo spojrzeć na Twoje wyzwania z innej perspektywy. Przygotowałem kurs SEO online oraz szkolenia z Google Ads i e-commerce. To niezbędnik każdego (przyszłego) specjalisty marketingu internernetowego.

Nie masz pewności, które szkolenie jest dla Ciebie? Napisz lub zadzwoń – chętnie podpowiem.

Moje kursy online są dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz nauczyć się planowania kampanii Google Ads,
 • wiesz coś o Google Ads, ale Twoja wiedza jest teoretyczna lub nieusystematyzowana,
 • jesteś przedsiębiorcą lub dyrektorem marketingu i chcesz wiedzieć, czego wymagać od wykonawców,
 • masz niewielki budżet i chcesz samodzielnie prowadzić Google Ads i/lub SEO,
 • prowadzisz sklep internetowy i chcesz zacząć działać na większą skalę,
 • pracujesz w marketingu, ale masz wrażenie, że skończyły Ci się pomysły i działasz schematycznie lub mało skutecznie.
Co zyskasz dzięki kursom online?

A teraz najważniejsze: dlaczego tak naprawdę warto zapisać się na kurs Google Adwords (Ads), SEO lub e-commerce. Po przerobieniu lekcji nauczysz się między innymi, jak:

 • stworzyć konto reklamowe i uruchomić kampanię,
 • dobierać słowa kluczowe i wykluczające w Google Ads,
 • zwiększać sprzedaż w sklepie internetowym,
 • analizować dane, wyciągać wnioski i optymalizować kampanie,
 • wystartować z pozycjonowaniem strony,
 • osiągać większe zwroty z inwestycji w reklamę.

Zobacz wszystkie kursy online - Google Ads, SEO, e-commerce

Znajdziesz u mnie kurs SEO, Google Ads i e-commerce – lekcje przygotowałem z myślą o początkujących, ale też osobach, które już mają doświadczenie, ale chcą usystematyzować i uzupełnić wiedzę. Od niemal 10 lat pracuję w marketingu internetowym, zarówno w swojej firmie, jak i na budżetach klientów. Obsłużyłem 20 milionów budżetu reklamowego – teraz mogę pomóc Ci w czerpaniu maksymalnych korzyści z budżetu, który masz do dyspozycji. Współpracuję zarówno z dużymi, rozpoznawalnymi brandami, jak i małymi biznesami, które dopiero szukają dla siebie miejsca na rynku. Z moich kursów Google Ads, SEO mogą korzystać też osoby indywidualne – jeśli chcesz zostać specjalistą, jesteś we właściwym miejscu.

Moje szkolenia SEO, Google Ads i e-commerce są przeznaczone dla każdego, kto chce rozwijać się w marketingu internetowym: osób przymierzających się do tej ścieżki kariery, przedsiębiorców, blogerów czy pracowników działu marketingu. Możesz uczyć się na swoich błędach, ale po co? Zaoszczędź czas i pieniądze – skorzystaj z mojego doświadczenia.

bw-generic-01

Czy kursy online są dla Ciebie?

Kursy SEO online

Chcesz samodzielnie zająć się pozycjonowaniem swojej strony? Przymierzasz się do kariery specjalisty SEO? Kurs online to propozycja dla Ciebie! Moje szkolenia są przeznaczone zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych – każdego, kto chce nauczyć się pozycjonować. Pokażę Ci, jak poprawić widoczność strony i zwiększyć sprzedaż, używając wyłącznie bezpiecznych metod, za które nie czeka Cię kara od Google.

Mój kurs online SEO to szereg lekcji, w których znajdziesz praktyczne wskazówki, jak krok po kroku zbudować widoczność strony. Dowiesz się między innymi, jak zrobić audyt SEO, zaplanować linkowanie wewnętrzne, zwiększyć CTR w wynikach wyszukiwania, rozbudować i zoptymalizować content, ustawić odpowiednie meta tagi, pozyskać linki w wartościowych serwisach czy wypozycjonować wizytówkę Google Moja Firma. Moje kursy SEO pomogą Ci zaplanować i wdrożyć przemyślaną, skuteczną strategię pozycjonowania. Sprawdź szkolenia SEO online i dowiedz się, co naprawdę wpływa na pozycję strony, a na co szkoda tracić czas.

Jerzy Zieliński

Tworzę kursy oraz prowadzę szkolenia i konsultacje na różnym poziomie. Znajdziesz coś dla siebie niezależnie, czy dopiero zaczynasz, czy zamierzasz osiągnąć Level Master. 

Wiedzę z moich szkoleń wykorzystują m.in.:
nowe-logo-outspace
pobrane (1)
cropped-logooptimakers-1
nowe-logo-outspace
pobrane (1)
Najczęściej zadawane pytania

Dostęp do kursów online masz na wyciągnięcie ręki. Kursy są dostępne cały czas.

Tak, na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Napisz do mnie maila z pytaniami, które chcesz zadać. Z chęcią odpowiem na Twoje pytania.

Tworzę kursy oraz prowadzę szkolenia i konsultacje na różnym poziomie. Znajdziesz coś dla siebie niezależnie, czy dopiero zaczynasz, czy zamierzasz osiągnąć Level Master. 

Platforma https://zielinskijerzy.com/ jest do Twojej dyspozycji, nie musisz się rejestrować.

Kontakt // Booking // Dedykowane szkolenia

Nie masz pewności, czy kursy są dla Ciebie? Potrzebujesz niestandardowego rozwiązania dopasowanego do Ciebie lub Twojej firmy? Skontaktuj się ze mną – ustalimy, co mogę dla Ciebie zrobić.

Od prawie 10 lat działam w Google Ads, SEO i e-commerce. Teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem na blogu, w social mediach oraz podczas kursów, audytów i szkoleń.

KONTAKT

Fundacja Cyfrowa Rewolucja
KRS 0001016830
NIP 9532794442
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
Green Stone Group
ul. Zielna 16
78-600 Wałcz
NIP: 765 167 92 32
Fundacja Cyfrowa Rewolucja
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
KRS: 0001016830
NIP: 9532794442

SPOTKANIA

po wcześniejszym umówieniu

Oddział Bydgoszcz

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz

Oddział Warszawa

ul. Cybernetyki 19B, 113,
02-677 Warszawa

@ Copyright 2022

kampanie Google Ads

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Reklamy się nie klikają? Przepalasz budżet? Pokażę Ci, jak optymalizować kampanie Google Ads. Zostaw swoje dane poniżej, aby dowiedzieć się, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce. 

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.