Uwaga!
Jeśli masz:

sklep internetowy?
kampanie Google Ads?

to obniżymy koszt twoich reklam Google Ads

20%

Odtwórz wideo
Jak pomogę Ci się rozwijać?

Jak dołączyć do CSS ZielińskiJerzy.com?

Formularz

Na początek wypełnij formularz - potrzebuję tylko Twoich danych kontaktowych. Niczym nie ryzykujesz - dołączenie do porównywarki jest darmowe i do niczego Cię nie zobowiązuje.

ID konta GMC

Żeby dodać Cię do porównywarki CSS ZielińskiJerzy.com, potrzebuję ID Twojego konta Google Merchant Center. Nie musisz się obawiać - nie dostanę dostępu do Twojego konta reklamowego. 

Zaproszenie

Następnie wyślemy Ci zaproszenie do porównywarki ZielinskiJerzy.com. Dołączenie do CSS-a jest bardzo proste - wystarczy, że zaakceptujesz zaproszenie. 

Akceptacja

Kiedy zaakceptujesz zaproszenie, w ciągu 48 h dołączę Twoje konto GMC do porównywarki CSS ZielińskiJerzy.com. Pozostanie Ci czekać na obniżenie kosztów kliknięcia aż o 20%! 

Co zyskujesz z porównywarką CSS ZielińskiJerzy.com?
20% tańsze kliknięcia
Skorzystanie z CSS ZielińskiJerzy.com pozwala ominąć marżę, którą Google nakłada na koszt każdego kliknięcia w reklamach produktowych. Dzięki temu płacisz 20% mniej za klik.
successful-young-business-woman-freelancer-manager-2021-10-29-22-08-39-utc (1) (1)
Darmowy CSS
W przeciwieństwie do wielu polskich i zagranicznych CSS-ów, u mnie dostajesz dostęp do porównywarki ZA DARMO. Niczym nie ryzykujesz – korzystanie z CSS ZielinskiJerzy.com nic Cię nie kosztuje.
cropped-image-of-smiling-multicultural-businessmen-2022-12-16-19-01-58-utc (1) (1)
Niezależność
Możesz dołączyć do CSS ZielińskiJerzy.com, nawet jeśli chcesz sam prowadzić swoje kampanie. Nie dostanę dostępu do Twojego konta Google Ads – nie będę ingerować w Twoje reklamy ani czerpać z nich prowizji.
happy-entrepreneur-looking-at-documents-while-work-2022-02-22-15-38-08-utc (1) (1)
Więcej kliknięć
Tańsze kliknięcia to więcej wejść na stronę za te same pieniądze. Porównywarka ZielińskiJerzy.com pomoże Ci rozkręcić sprzedaż przez reklamy produktowe, nawet jeśli nie masz pokaźnego budżetu.
business-team-analyzing-company-documents-brainsto-2022-03-07-16-23-12-utc (1) (1)
Wzrost konwersji
Tańsze kliki to więcej wejść na stronę, a co za tym idzie – więcej konwersji. Dzięki dołączeniu do porównywarki ZielińskiJerzy.com, jeszcze bardziej zwiększysz przychody swojego sklepu przy tym samym budżecie reklamowym.
professional-asian-business-adviser-meeting-to-ana-2022-11-18-01-49-20-utc (1) (1)
Wsparcie Google Ads
Korzystając z porównywarki CSS ZielińskiJerzy.com, masz wybór: możesz prowadzić swoje kampanie samodzielnie lub skorzystać z mojego wsparcia. Jeśli będziesz potrzebować konsultacji, po prostu napisz albo zadzwoń!
female-strartuper-analyzes-business-information-h-2022-01-18-23-51-59-utc (1) (1)

Dla kogo jest CSS ZielińskiJerzy.com?

Google CSS (Comparison Shopping Services) to porównywarki cen, które bezpośrednio nie sprzedają, ale wyświetlają w wynikach wyszukiwania różne oferty produktu, którego szuka użytkownik.
Porównywarka CSS ZielińskiJerzy.com powstała dla właścicieli sklepów internetowych, którzy promują się przy pomocy kampanii zakupowych – Google Shopping Ads.
CSS ZielińskiJerzy.com pozwala obniżyć cenę kliknięcia – omijasz marżę, którą pobiera porównywarka od Google. Dzięki temu, koszty klików spadają o 20%, a Ty zyskujesz więcej wejść na stronę i konwersji w tym samym budżecie.

To w pełni legalne rozwiązanie – Google zostało ukarane przez Komisję Europejską za monopol porównywarki Google Shopping, dlatego w kampaniach zakupowych coraz częściej pojawiają się inne CSS-y – w tym porównywarka ZielinskiJerzy.com.
optymalizacja marketingu
Dlaczego daję Ci darmową porównywarkę CSS?
Możesz się zastanawiać: skoro CSS jest darmowy, to co ty z tego masz?
Zapewniam: aby skorzystać z tańszych kliknięć, nie musisz nic płacić ani powierzać mi prowadzenia swoich kampanii Google Ads.

Zyskuję przede wszystkim kontakt z większym gronem właścicieli sklepów internetowych:
CSS ZielinskiJerzy.com to zero zobowiązań i ryzyka – może do niego dołączyć każdy, kto korzysta z kampanii zakupowych.
Najczęściej zadawane pytania

Tak! Google zostało ukarane za monopol porównywarki Google Shopping, dlatego na rynku zaczęły pojawiać się inne, tańsze CSS-y. Porównywarka ZielińskiJerzy.com jest w pełni zgodna z regulaminem Google.

Twoje produkty będą wyświetlać się tak samo, jak w kampaniach PLA, które prowadziłeś dotychczas. Jedyna różnica to, że pod reklamą pojawi się dopisek "Przez ZielinskiJerzy.com", a nie "Przez Google Shopping" oraz oczywiście niższa cena kliknięcia.

Google Shopping dolicza do kosztu każdego kliknięcia 20% marży. Ja nie pobieram od użytkowników porównywarki ZielińskiJerzy.com żadnej prowizji, dlatego koszty spadają o 20%.

Nie! Żeby dołączyć do CSS ZielińskiJerzy.com wystarczy, że podczas mi ID swojego konta Google Merchant Center i zaakceptujesz zaproszenie. Nie dostanę dostępu do Twojego konta reklamowego i nie będę ingerował w Twoje kampanie - chyba, że sam poprosisz mnie o wsparcie.

O mnie

Tworzę kursy oraz prowadzę szkolenia i konsultacje dla osób indywidualnych i firm. Od prawie 10 lat działam w marketingu – na koncie mam ponad 150 obsłużonych klientów i 20 milionów budżetu reklamowego.

Będziesz w dobrym towarzystwie

Sprawdź
moje
referencje

Chcesz wycenę na prowadzenie kampanii?

Umów się na darmowe obniżenie kosztów reklamy

20% tańsze kampanie PLA czekają

kampanie Google Ads

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Reklamy się nie klikają? Przepalasz budżet? Pokażę Ci, jak optymalizować kampanie Google Ads. Zostaw swoje dane poniżej, aby dowiedzieć się, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce. 

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.