Sprawdź, że możesz zarabiać więcej

Efekty marketingu internetowego można bardzo precyzyjnie zmierzyć. I jest to ogromny atut kampanii w Sieci! Dlatego, jeżeli inwestujesz w reklamę internetową – kontroluj czy wydatki na kampanie przynoszą oczekiwane zyski. 

Obliczając rentowność kampanii reklamowej:

kalkulator rentowności kampanii marketingowej
Kalkulator rentowności kampanii reklamowej

Uzupełnij poniższe pola, a poznasz poziom rentowności kampanii reklamowych, które podejmujesz. Wynik dostaniesz od razu, jeżeli chcesz go omówić i poznać sposoby na wypracowanie wyższych zysków – zostaw swoje dane kontaktowe.

Oczekujesz wyższej rentowności kampanii reklamowych? Potrzebujesz optymalizacji marketingu internetowego!

Optymalizacja Google Ads

Na czym polega optymalizacja kampanii Google Ads? Obejmuje wszystkie działania, które powodują, że każda złotówka wydana na kampanię przynosi wielokrotne zyski. Jako współwłaściciel agencji KolaboIT specjalizującej się w kampaniach Google Ads  oraz posiadając narzędzie do weryfikacji i zabezpieczania ruchu z Google Ads skutecznie obsługuję i optymalizuję kampanie. Dobieram najbardziej odpowiedni typ kampanii, weryfikuję i wykluczam słowa kluczowe, kontroluję stawki. Wiem, jak podejść do tematu biznesowo.

Optymalizacja pozycjonowania

Jestem współwłaścicielem agencji KolaboIT, która specjalizuje się w pozycjonowaniu.  Dysponuję sprawdzonym zapleczem i doświadczonym zespołem - to połączenie pozwala osiągnąć maksymalną widoczność strony w wynikach organicznych wyszukiwarki. I to taką widoczność,  która generuje wartościowy ruch klientów zorientowanych na zakup produktów czy skorzystanie z usług. Oferuję działania przekładające się nie tylko na wysokie pozycje, ale przede wszystkim na wyższą sprzedaż. 

Optymalizacja strony www

Strona internetowa musi być jak najbardziej dostosowana do Twojej grupy docelowej, jej oczekiwań i zachowań.  Dysponuję zapleczem web developerów, którzy stworzyli dziesiątki sklepów www i setki stron internetowych. Wiemy co się sprawdza, jakie elementy pozytywnie wpływają na klientów i co zachęca ich do nawiązywania kontaktów i dokonywania zakupów. Skorzystasz z doświadczenia zbieranego latami. Oszczędzisz czas i pieniądze, bo zainwestujesz je w skuteczne działania.  

Optymalizacja konwersji

Twój sklep już generuje sprzedaż, ale oczekujesz większej? Sądzisz, że zapytań składanych przez stronę www jest za mało? Optymalizacja konwersji pozwoli osiągać więcej, wykorzystując te same zasoby, które inwestujesz teraz. Dokonuję analizy sytuacji, wyciągam wnioski z danych, rekomenduję rozwiązania i wdrażam je. Kompleksowo zadbam o skuteczność Twojego marketingu internetowego. 

Od prawie 10 lat działam w Google Ads, SEO i e-commerce. Teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem na blogu, w social mediach oraz podczas kursów, audytów i szkoleń.

MENU

KONTAKT

Fundacja Cyfrowa Rewolucja
KRS 0001016830
NIP 9532794442
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
Green Stone Group
ul. Zielna 16
78-600 Wałcz
NIP: 765 167 92 32
Fundacja Cyfrowa Rewolucja
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
KRS: 0001016830
NIP: 9532794442

SPOTKANIA

po wcześniejszym umówieniu

Oddział Bydgoszcz

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz

Oddział Warszawa

ul. Cybernetyki 19B, 113,
02-677 Warszawa

@ Copyright 2022

kampanie Google Ads

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Reklamy się nie klikają? Przepalasz budżet? Pokażę Ci, jak optymalizować kampanie Google Ads. Zostaw swoje dane poniżej, aby dowiedzieć się, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce. 

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.