Cały przychód z usług przekazywany jest na cele statutowe Fundacji Cyfrowa Rewolucja!

Fundacja Cyfrowa Rewolucja

Zieliński Jerzy

Misja Fundacji Cyfrowa Rewolucja
Cześć, Nazywam się Zieliński Jerzy i jestem fundatorem Fundacji Cyfrowej Rewolucji. Fundacja ma na celu wprowadzanie do branży digital marketingu osób niepełnosprawnych oraz osób migrujących ze względu na wojnę do Polski. Nasze działania mają wpłynąć na zwiększenie kompetencji zawodowych, które w obecnych czasach i szybkiego rozwoju internetu są bardzo wysoce cenione. Aby móc realizować wyżej wymienione cele, finansujemy szkolenia oraz edukacje dzięki sprzedaży konsultacji i kursów na rzecz klientów komercyjnych.

Wszystkie przychody wykorzystywane są na cele statutowe fundacji

Konsultacje

Wspieram Klientów w odpowiednim dobieraniu narzędzi do promocji Ich biznesów online i offline. W 90% przypadków dobór działań jest determinowany przez wykonawce, a nie przez Twój biznes co powoduje, że kampanie nie zawsze są skuteczne. To problem braku wiedzy po stronie Zleceniodawcy. Pomagam i usprawniam współpracę z agencjami tak, żeby Twój biznes realizował założone cele. Potrzebujesz wsparcia? Napisz lub zadzwoń.

Edukacja

Możesz uczyć się na własnych błędach, ale po co, skoro wielu z nich da się uniknąć?
W marketingu działam od prawie 10 lat. Teraz Ty również możesz skorzystać z mojego doświadczenia.
W moich artykułach i filmach znajdziesz rozwiązania,  dzięki którym w kilka minut zaczniesz działać skuteczniej.

Ads i SEO

Jako współwłaściciel agencji KolaboIT specjalizującej się w kampaniach Google Ads i pozycjonowaniu oraz posiadając narzędzie do weryfikacji i zabezpieczania ruchu z Google Ads mogę pomóc w zakresie optymalizacji i obsługi tych kanałów. 

Szkolenia

Reklamy Google Ads nie generują takiego ruchu, jak powinny? Twoim pracownikom zaczyna brakować pomysłów?
Spotkajmy się 1:1! Prowadzę szkolenia indywidualnie oraz dla całych firm.
Zajęcia prowadzę w formie warsztatów - tutaj jest miejsce tylko na praktykę. Na koniec dnia zyskasz działającą kampanię, generującą ruch na stronie.

FAQ

Prowadzę kursy online, szkolenia indywidualne i firmowe oraz audyty i konsultacje. Oprócz tego, dzielę się wiedzą na tej stronie, kanale na YouTube, TikToku, Instagramie i Facebooku. Chcesz poznać szczegóły? Odezwij się do mnie!

Możesz kupić kurs online na mojej stronie, zadzwonić, napisać maila , zostawić zapytanie lub znaleźć mnie w social mediach - jak Ci wygodnie!

Tak! Prowadzę szkolenia 1:1, ale też warsztaty dla całych firm. Chcesz podszkolić swoich pracowników z Google Ads, e-commerce lub pozycjonowania? Skontaktuj się ze mną!

Referencje
Urszula Jurgiel

Na Jerzego trafiliśmy, szukając specjalisty, który podejmie się współpracy z dużym, rozpoznawalnym brandem. Swoją uwagę skupił na kampaniach Google Ads – spojrzał na nie świeżym okiem i znalazł kilka obszarów, których potencjał nie był do końca wykorzystany. Jerzy podpowiedział nam jak wspomóc akcje promocyjne i zwiększyć popularność najważniejszych z nich. Jego nieustanne zaangażowanie przynosi efekty, a liczby są na to najlepszym dowodem.

Urszula Jurgiel
Channel Marketing Specialist | Digital Imaging | Professional Photo Retailers w SONY
118835510_2750038498613695_8119214469872622185_n

Pan Jerzy, swoją wiedzą i doświadczeniem przyczynił się do sukcesów marketingowych, które przełożyły się na sprzedaż w naszej spółce. Profesjonalista.

Michał Szczepański
CEO-Founder Eprosument SA, CEO Prosument Klaster OZE
Katarzyna Zbrzeska

Z Panem Jerzym współpracuję od wielu lat i jestem bardzo zadowoloną klientką. Pan Jerzy pomaga nam rozwiązywać bieżące problemy na stronie www, kontakt jest natychmiastowy, za co jestem bardzo wdzięczna. Wiem, że jesteśmy w dobrych rękach i że każdy techniczny problem zostanie sprawnie rozwiązany. Pan Jerzy zarządza kampanią Adwords obu naszych spółek, omawia wyniki i planuje dalsze kampanie. Zarządza strategią obu naszych spółek pod kątem prezentowania nas w internecie, dzięki czemu wyniki sporo nam wzrosły. Serdecznie polecam współpracę z Panem Jerzym.

Katarzyna Zbrzeska
Właścicielka Frigga Work
5-dsc00565-edit-removebg-preview.png

Jerzy to najlepszy profesjonalna z jakim kiedykolwiek pracowałem. Nigdy nie spotkałem nikogo kto jest tak skupiony na celu - zadowoleniu i wysokim wyniku u Klienta. Czasami (co nie jest zbyt zdrowe) przedkłada skupienie na tym celu ponad swoje osobiste dobro i zdrowie. NIGDY nie spotkałem kogoś kto z taką pasją, przekonaniem i swobodą opowiada o Google Ads, o marketingu i konwersacjach. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w zakresie reklamy w Google - Jurek to zdecydowanie najlepszy możliwy wybór!

Michał Barczak
CEO w outspace
273103654_5613538065339580_6118661896858690494_n

Współpracujemy z Jerzym i jego firmą od kilku lat i nie planujemy zmian w tym zakresie. Pracujemy wspólnie na rzecz naszych klientów, jako agencja doradztwa często posiłkujemy się fachową wiedzą i doświadczeniem zespołu Jerzego i realizujemy wspólne projekty. Nieoceniony jest również wkład Jerzego w budowanie naszych marek własnych, sklepu e-commerce w bardzo trudnej branży medycznej oraz usług sprzątania o zasięgu ogólnokrajowym. Jerzy zawsze optymalnie dobiera kampanie, tak by efekt był zgodny z oczekiwanym i by "nie zabił ceną".

Anna Stachniuk
Strateg biznesowy | Doradztwo strategiczne Anna Stachniuk
sara-sekutowicz

W dzisiejszych czasach ciężko jest polecić kogoś z "czystym sumieniem”. Jednak w tym przypadku jest inaczej. Jerzy Zieliński, to profesjonalista, który znacznie poprawił naszą ,,widoczność” w sieci. Od początku dostaliśmy opiekę, poczucie bezpieczeństwa oraz wiele cennych rad i uwag. Pan Jerzy nigdy nie powiedział ,,nie da się“, zawsze czuwa, aby nasze kampanie były dobrze zoptymalizowane i przynosiły zamierzony efekt. Zadania mu powierzone są realizowane w błyskawicznym tempie, a nasza współpraca to ogrom wiedzy i nauki. Bez problemu w każdej chwili, mogliśmy zadzwonić, zapytać i zawsze otrzymaliśmy odpowiedź! Polecamy więc współpracę z Panem Jerzym jako partnera z ciekawymi pomysłami (rozwiązaniami), doświadczeniem, ogromną wiedzą, który zawsze rzetelnie wykonuje powierzone mu zadania. Życzę każdemu, aby spotykał takich współpracowników na swojej zawodowej drodze! 😉

Sara Sekutowicz
Loftmill
oskar-grochowalski

Z Jerzym współpracuję od prawie 5 lat – razem rozwijamy kampanie Google Ads Grant. Maksymalnie wykorzystujemy dostępne środki do realizacji biznesowych i edukacyjnych celów fundacji. Jerzy pomaga nie tylko w Adsach, zapewnia mi wsparcie również w dziedzinie SEO, tworzenia globalnej strategii i landing pages.

Oskar Grochowalski
Founder of Zdalny Ninja
j-jarzabek

Jerzy jest najlepszym specjalistą od Google Ads z jakim miałam przyjemność współpracować. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w obszarze reklam dla różnych branż. Wielką przyjemnością jest współpracować z tak kontaktową i charyzmatyczną osobą.:)

Julia Jarząbek
Brand marketing w Chilliflex
Popaopa-Jerzy-Woźniak

Jerzy odpowiada u nas za strategię oraz prowadzenie kampanii Google i Facebook Ads. Szybko reaguje na każdą zmianę na rynku, dlatego mamy pewność, że nasz budżet jest dobrze wykorzystywany. Jerzy jest elastyczny, jeśli chodzi o warunki współpracy – możemy kontaktować się z nim niezależnie od dnia i godziny, dlatego czujemy się bezpieczni i dopilnowani.

Jerzy Woźniak
Popaopa
man

Jerzy przekonał mnie do siebie przede wszystkim swoim doświadczeniem i energią. Powierzyłem mu stworzenie strony internetowej, SEO i kampanie Google Ads. Współpraca jest bezproblemowa, z Jerzym łatwo da się skontaktować i dogadać, nie brakuje mu nowych pomysłów. Polecam go osobom, które cenią pozytywne podejście, zamiast zakładania, że „się nie da”.

Łukasz Klasen
ŁUKASZ – TRANS Łukasz Klasen
Zielak-Opony

Jerzy pomaga nam promować usługi mobilnej wulkanizacji w całym regionie. Przyjmujemy zlecenia z Polski i zagranicy, dlatego zależało nam na specjaliście, który zna się na reklamie w Internecie na większą skalę. Jerzemu powierzyliśmy SEO i kampanie Google Ads. Liczba telefonów wzrosła, a my rozszerzyliśmy nasze usługi o usuwanie nagłych awarii. Polecamy Jerzego każdemu, komu zależy na zaangażowaniu i dobrym kontakcie.

Michał Zieliński
Firma Handlowo Usługowa Zielak-Opony
Roman-Kubara

Zależało mi na czasie, dlatego szukałem specjalisty, który kompleksowo zaopiekuje się moją marką. W ten sposób trafiłem do Jerzego: zajął się stworzeniem sklepu internetowego, pozycjonowaniem i kampaniami Google Ads. Doceniam u niego przede wszystkim zaangażowanie w szukanie lepszych rozwiązań i możliwość kontaktu również poza standardowymi godzinami pracy. Polecam, bo to człowiek z pasją do e-commerce.

Roman Kubara
ELEKTRYZUJ Roman Kubara
galaxy

Współpracę z Jerzym zaczynaliśmy od konsultacji, ale przekonał nas swoimi kompetencjami, dlatego powierzyliśmy mu SEO i Google Ads. Zdecydowanie podołał naszym oczekiwaniom – kiedy przedstawił strategię, zauważyliśmy, że rozumie branżę transportową i ma dobre pomysły. Liczba leadów i sprzedanych biletów wciąż rośnie, dlatego nie zamierzamy szukać innego specjalisty.

Grzegorz Oleksów
Galaxy Trans
Skontaktuj się ze mną

Od prawie 10 lat działam w Google Ads, SEO i e-commerce. Teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem na blogu, w social mediach oraz podczas kursów, audytów i szkoleń.

KONTAKT

Fundacja Cyfrowa Rewolucja
KRS 0001016830
NIP 9532794442
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
Green Stone Group
ul. Zielna 16
78-600 Wałcz
NIP: 765 167 92 32
Fundacja Cyfrowa Rewolucja
ul. Bydgoski Park Przemysłowy 6/223
85-862 Bydgoszcz
KRS: 0001016830
NIP: 9532794442

SPOTKANIA

po wcześniejszym umówieniu

Oddział Bydgoszcz

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz

Oddział Warszawa

ul. Cybernetyki 19B, 113,
02-677 Warszawa

@ Copyright 2022

Reklama dźwignią handlu! Nauczę Cię marketingu

Nawet najlepszy produkt czy usługa się nie sprzeda, jeśli nikt nie będzie wiedział o jej istnieniu. Pokażę Ci, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce.

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco!

Zostaw swoje dane kontaktowe

Zostaw swoje dane poniżej, a pokażę Ci, jak skuteczniej działać w Google Ads, SEO i e-commerce.
Odezwę się, by przygotować wycenę interesujących Cię usług.

TU MNIE ZNAJDZIESZ

Dzięki za wizytę!

Czy słyszałeś o naszym programie partnerskim?

Znajdziesz u mnie usługi:

Potrzebujesz supportu w kwestii Google Ads, pozycjonowania lub rozwoju eCommerce'u?

Wypełnij formularz poniżej i opisz temat w jakim potrzebujesz wsparcia. Ja lub mój Dream Support skontaktujemy się z Tobą i postaramy się pomóc.